NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw kubków porcelanowych 340 ml 6 sztuk DENISE

Szczegóły
 • pojemność: 340 ml
 • materiał: porcelana
 • kolor: mleczna biel
 • 6 sztuk
 • ręcznie malowane złotem
 • wymiary kubka: wysokość 11 cm, średnica górna 9 cm, podstawa 5 cm
Opis

Komplet kubków porcelanowych 340 ml dla 6 osób DENISE

Eleganckie kubki DENISE wykonane są z cienkiej i delikatnej porcelany w mlecznym odcieniu bieli. Kubki w klasycznym stylu zdobią subtelne, ręcznie malowane złote linie na obrzeżach, stopkach i uchwytach. Kubki są doskonale zaprojektowane - lekkie i wygodne.

Zestaw kubków porcelanowych lub filiżanek do herbaty DENISE to doskonałe propozycje na prezent. Naczynia zapakowane są w kolorowe, lakierowane pudełka w kwiaty z logo Villa Italia.

 • pojemność: 340 ml ( mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
 • materiał: porcelana
 • kolor: mleczna biel
 • 6 sztuk
 • ręcznie malowane złotem
 • wymiary kubka: wysokość 11 cm, średnica górna 9 cm, podstawa 5 cm

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.