NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Serwis kawowy porcelanowy na 6 osób GAJA Black

Szczegóły
 • materiał - porcelana
 • kolor: czarny, złoty
 • wykończenie: matowe
 • dzbanek z podgrzewaczem
 • ilość elementów: 17
 • dla 6 osób
 • do zmywarki
 • do kuchenki mikrofalowej
Opis

Czarny serwis kawowy na 6 osób - GAJA Black

Serwis kawowy porcelanowy z kolekcji GAJA Black to połączenie ciekawego wzornictwa z funkcjonalnością. Naczynia z tej linii mają proste, cylindryczne formy i zdobi je geometryczny wzór. Wszystkie elementy kolekcji mają czarno-złote, matowe wykończenie. Wytwornego charakteru filiżankom dodają ręcznie malowane złotem uszka. Na szczególną uwagę w serwisie GAJA zasługuje dzbanek z bambusowym uchwytem i podgrzewaczem.

Naczynia GAJA dzięki specjalnej technologii zastosowanej podczas ich wykończenia, są odpowiednie do zmywarki, kuchenki mikrofalowej, a nawet piekarnika. Praktyczny dzbanek z podgrzewaczem pozwala cieszyć się długo gorącym naparem. Podgrzewacz posiada korkowe zabezpieczenie. Kolekcja GAJA obejmuje również naczynia w kolorze białym, które dostępne są na sztuki. Do serwisu kawowego Gaja Black szczególnie polecamy talerzyki deserowe 20 x 20 cm Gaja.

Serwis porcelanowy GAJA Black jest doskonały na wykwintne okazje i spotkania przy kawie. Jego oryginalny design i funkcjonalność zadowoli nawet najbardziej wymagających.


Skład serwisu do kawy lub herbaty dla 6 osób:

 • 6 filiżanek (poj. 170 ml pojemność mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia) ze spodkami
 • 1 dzbanek (poj. 500 ml pojemność mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
 • 1 podgrzewacz na tea-light
 • 1 cukiernica (poj. 350 ml pojemność mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
 • 1 mlecznik (poj. 280 ml pojemność mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
 • 1 talerz do ciasta (dł.30 cm, szer. 16 cm)

Dzbanek i podgrzewacz, ze względu na drewniane i korkowe detale, nie są odpowiednie do zmywarki. Dzbanka, ze względu na metalowe mocowania uchwytu, nie należy używać w kuchence mikrofalowej.

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.