NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Prezenty dla Pary Młodej — 5 pomysłów na niespodziankę dla nowożeńców.

20-05-2022

Dostajesz zaproszenie na ślub, potwierdzasz obecność, a czas płynie nieubłaganie. Nim się obejrzysz, a jest już moment na to, aby znaleźć pomysł na prezent dla Pary Młodej. Na rynku jest wiele rozmaitych propozycji. Według nas warto pochylić się nad tymi, które staną się praktycznym elementem na nowej drodze życia, jaką jest małżeństwo. To jedynie preludium do współtworzenia rodziny przez dwójkę osób. Co powiesz na szybki przegląd propozycji na prezent dla nowożeńców? Zaczynajmy!


Prezenty dla Pary Młodej
na nowy start

Małżeństwo to etap, który jest początkiem czegoś nowego, co ma trwać tak długo, jak to możliwe. Z tego względu prezent ślubny dla Pary Młodej to często praktyczne i trwałe rzeczy, tj. serwis obiadowy na 12 osób, serwis kawowy czy zestaw sztućców na 12 osób. Dzięki nim nowożeńcy, z pomocą gości weselnych, mogą wyposażyć i zaaranżować wspólne mieszkanie. Warto wybrać komplet w stylu obdarowanych, np. nowoczesna zastawa z talerzami w kształcie kwiatów lub klasyczną porcelanę z delikatnymi zdobieniami, które podkreślą dodatki na każdym stole. Lekkość, staranne wykonanie, wysokiej jakości materiał w odcieniach bieli - to nie może się nie udać!

Serwis obiadowy na 12 osób

Serwis kawowy na 6 osób Sense


Prezent na ślub od świadka —
co wybrać?

Jako osoba wybrana na świadka lub świadkową tej wyjątkowej uroczystości z pewnością chcesz podkreślić to, jak ważna jest dla Ciebie Para Młoda. Jeśli zastanawiasz się jakie prezenty dla Pary Młodej od świadków mogą być trafione, to sięgnij po sprawdzony zestaw kubków dla 6 osób w dekoracyjnym pudełku. Całość zapakowana w dekoracyjne pudełko okolicznościowe doskonale pasuje do okazji zaślubin. Dzięki niemu zakochani uroczyście przywitają gości w swoim wspólnym mieszkaniu.

 

Zestaw kubków porcelanowych

Zestaw kubków porcelanowych OBSYDIAN

 

Upominek dla Pary Młodej, czyli drobny gest o uniwersalnym charakterze

Jesteś dalekim kuzynem, znajomą z pracy, a może otrzymane zaproszenie ślubne wynikało z grzeczności? Mimo wszystko nie chcesz przyjść z niczym na uroczystość i szukasz czegoś, co zadowoli gospodarzy? Subtelne upominki ślubne dla Młodej Pary to mogą być propozycje, tj. zestaw kubków porcelanowych. Pośród różnorodnych motywów z łatwością wybierzesz ten, który Twoim zdaniem najbardziej spodoba się Młodym. Pijąc poranną kawę lub wypoczywając przy wieczornej herbacie — ten prezent będzie z nimi zawsze!

 

 

Jeszcze innym pomysłem mogą być szklanki kryształowe dla 6 osób, które doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych imprez w ogrodzie. Jak widzisz, upominki dla nowożeńców mogą przybierać różne postacie — wybierz tą, która jest według Ciebie bardziej odpowiednia. Prezent dla Młodych nie musi mieć szczególnego znaczenia — zazwyczaj liczy się gest i obecność na uroczystości.


Pamiątki ślubne dla Pary Młodej
— sentymentalna podróż i wspomnienie na lata

Zastanawiasz się jak sprawić, aby ten dzień zapadł w pamięci wszystkich na zawsze? Według nas najważniejsze pamiątki ślubne dla nowożeńców to fotografie. Wspólne zdjęcia plenerowe lub te, zrobione na sali weselnej, mają ogromne znaczenie i — co najważniejsze — zawsze można do nich wrócić. Coraz częściej tworzone są na uroczystościach księgi gości, przy których czeka na gości fotobudka lub fotograf. Jednak jeśli bardzo chcesz, wybierz prezent na ślub dla Młodej Pary z personalizacją, która ich ucieszy, np. kubki z ich imionami lub plakat z metryką uroczystości.


Jaki prezent na ślub
kupić? To zależy!

Prezent dla Państwa Młodych to zawsze pewne wyzwanie dla gości. Niekiedy jest ono ułatwione — coraz częściej Młodzi sami decydują, co wolą dostać, np. sugerując na zaproszeniach, że chcą otrzymać gotówkę lub losy na loterię. Jednak dalej to w gestii gości leży decyzja o tym, co chcą wręczyć i podarować nowożeńcom. Mamy nadzieję, że choć trochę ułatwiliśmy Ci podjęcie tej decyzji i czeka Cię wspaniała zabawa na weselu!