NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw kubków porcelanowych 350 ml 6 sztuk BOSTON GOLD

Szczegóły
 • materiał: porcelana kostna
 • kolor: biały (mleczna biel)
 • dekoracja: ręcznie malowane złotem
 • pojemność: 350 ml ( mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
 • wymiary kubka: średnica górna 8,5 cm, wysokość 9,3 cm, podstawa 6,5 cm
 • 6 sztuk
Opis

Komplet kubków porcelanowych zdobionych złotem dla 6 osób - BARI GOLD

Boston Gold to kolekcja wysokiej jakości porcelany kostnej - cienkiej i delikatnej, w odcieniu mlecznej bieli. Dedykowana jest wielbicielom prostych form i subtelnej elegancji. Jedyną dekoracją jest cienka złota obwódka, malowana ręcznie na obrzeżach naczyń. Zaletą kolekcji Boston Gold jest możliwość dowolnej kompletacji - każdy artykuł sprzedawany jest oddzielnie. Duże talerze, uniwersalne miseczki, salaterki, półmiski oraz wygodne uchwyty decydują o atrakcyjności i praktyczności tej linii. Zestaw kubków Boston Gold będzie doskonały na spotkania przy stole w gronie rodziny lub przyjaciół. Kubki są lekkie, mają niezwykle gładkie szkliwo i szerokie uchwyty, co sprawia, że korzystanie z nich jest prawdziwą przyjemnością.

Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

 • materiał: porcelana kostna
 • kolor: biały (mleczna biel)
 • dekoracja: ręcznie malowane złotem
 • pojemność: 350 ml (mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
 • wymiary kubka: średnica górna 8,5 cm, wysokość 9,3 cm, podstawa 6,5 cm
 • 6 sztuk

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.