NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw kawowy na 6 osób porcelanowy BONITA

Szczegóły
  • porcelana
  • kolor: biały
  • nieregularne kształty naczyń
  • ilość elementów z zestawie: 18
  • dla 6 osób
  • do zmywarki
  • do kuchenki mikrofalowej
Opis

Serwis kawowy dla 6 osób BONITA

Zestaw kawowy z kolekcji porcelany Bonita. Kolekcję charakteryzuje oryginalne wzornictwo, inspirowane naturą. Naczynia w mlecznym odcieniu bieli zdobią wklęsłe prążki. Talerze i spodki mają pofalowane obrzeża, dodające im lekkości. Niezwykłego wyglądu dodają im delikatnie zawinięte do góry krawędzie.

Porcelana Bonita jest bardzo wytrzymała, dlatego będzie idealna do codziennego użytkowania. Można ją myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Jeśli szukasz nietuzinkowej zastawy, która podkreśli Twój styl, a jednocześnie będzie pasowała do wielu dodatków. Jeśli zależy Ci na doskonałej jakości i trwałości naczyń, serwis porcelanowy Bonita będzie dla Ciebie doskonałą propozycją.

Skład zestawu do kawy:

- 6 talerzyków deserowych / śniadaniowych 21,5 cm
- 6 filiżanek 220 ml (pojemność mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
- 6 spodków (średnica 14 cm)

Zestaw zawiera wyłącznie elementy wymienione w niniejszym opisie produktu. Pozostałe przedmioty widoczne w galerii zdjęć nie stanowią elementów tego zestawu, lecz część aranżacji.

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.