NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw do ciasta porcelanowy na 6 osób AURELIA

Szczegóły
  • materiał: porcelana
  • kolor: biały
  • z paterą na tort (średnica 29 cm)
  • dla 6 osób
  • do zmywarki
Opis

Zestaw do ciasta z paterą dla 6 osób - AURELIA

Komplet do ciasta z paterą, pochodzący z kolekcji porcelany Aurelia. Patera z delikatnymi zdobieniami na brzegach i stopce będzie piękną oprawą tortu, domowych ciast i ciastek. Talerzykom deserowym uroku dodają falujące brzegi. Lekkość formy naczyń podkreślona jest delikatnym reliefem przypominającym koronkę. Zestaw do ciasta AURELIA z delikatnymi zdobieniami jest elegancki i prezentuje się doskonale w aranżacjach stołu o różnej stylistyce, np. klasycznej, rustykalnej czy retro. Desery na nim podane prezentują się wyjątkowo apetycznie.

Naczynia z kolekcji Aurelia są praktyczne w użytkowaniu - odpowiednie do zmywarek i kuchenek mikrofalowych. Rodzaj porcelany, z którego wykonany jest zestaw jest stosunkowo solidny i wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne.


Skład zestawu do ciasta dla 6 osób:

  • 1 patera na tort 29 cm
  • 6 talerzyków deserowych 19 cm

Zestaw zawiera wyłącznie elementy wymienione w niniejszym opisie produktu. Pozostałe przedmioty widoczne w galerii zdjęć nie stanowią elementów tego zestawu, lecz część aranżacji.

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.