NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw do ciasta na 6 osób PLANTA

Szczegóły
  • materiał: szkło
  • kolory: złoty, perłowy
  • dekoracja nakładana ręcznie
  • dla 6 osób
  • ilość elementów: 7
  • wymiary talerzy: 27 cm, 21 cm
  • mycie ręczne
Opis

Szklany zestaw do ciasta PLANTA

Planta to seria szklanych naczyń do ciasta o nieregularnych kształtach, zdobionych tłoczonym wzorem roślinnym. Talerze malowane są w kolorze złotym, a wzór podkreślony jest perłowym odcieniem bieli. Cała dekoracja nakładana jest ręcznie, co stanowi o niepowtarzalności każdego elementu z tej serii. Wykonana jest na spodniej stronie talerzy, dzięki czemu ich gładka, szklana powierzchnia jest łatwa do mycia. Kolekcja Planta obejmuje paterę 27 cm, talerz 27 cm i talerzyki deserowe 21 cm.

Szykowny zestaw do ciasta PLANTA będzie wspaniałą oprawą pysznych wypieków, a także efektownym i oryginalnym prezentem. Deser podany na tak eleganckim zestawie z pewnością będzie doskonale smakował Twoim gościom i domownikom.

Zalecane mycie ręczne.


Skład zestawu:

- 1 talerz na ciasto 27 cm
- 6 talerzyków deserowych 21 cm

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.