NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw do ciasta na 6 osób LOTUS

Szczegóły
  • materiał: szkło
  • kolor: zielony
  • dekoracja nakładana ręcznie
  • na 6 osób
  • ilość elementów: 7
  • mycie ręczne
  • średnica talerzy: 30 cm, 21 cm
Opis

Zestaw talerzy szklanych dla 6 osób LOTUS

Zielone talerze szklane LOTUS olśniewają barwą, niespotykaną formą i precyzją zdobień. Delikatne złobienia odwzorowują unerwienie liścia lotosu. Cała dekoracja nakładana jest ręcznie, od spodu talerzy.

Komplet talerzy Lotus jest doskonały do serwowania ciasta, owoców, przekąsek, ale także jako dekoracja kuchni lub jadalni. Bez względu na to, czy szklany liść wystąpi w Twoim domu jako ozdobny talerz na półce, czy praktyczna patera na owoce, jej czar nie umknie niczyjej uwadze. Modny motyw dekoracyjny podkreśli Twoje zamiłowanie do trendów, dominujących w sztuce dekorowania wnętrz oraz doda świeżego wyglądu.

Zalecane mycie ręczne.

Skład zestawu deserowego:

- 1 talerz na ciasto (średnica ok. 30 cm)
- 6 talerzyków deserowych (średnica ok. 21 cm)

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.