NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Talerzyk deserowy szklany 21 cm EVITA

Szczegóły
  • materiał: szkło
  • kolor: granatowy, matowe złoto
  • wymiary: średnica 21 cm, wysokość 2 cm
  • zalecane mycie ręczne
Opis

Talerzyk deserowy o średnicy 21 cm EVITA

Oryginalny szklany talerzyk deserowy. Malowany ręcznie w kolorze niebieskim i zdobiony wzorem w subtelnym odcieniu złota. Kolory są doskonale dobrane i wspaniale ze sobą harmonizują. Naczynie formowane jest ręcznie, dzięki czemu ma nieregularne krawędzie, co jest jego dodatkowym walorem.

Dzięki talerzykom deserowym Evita stworzysz ciekawą i nietuzinkową aranżację stołu. Będą ozdobą stołu, zarówno podczas rodzinnych uroczystości jak i spotkań w gronie znajomych. Kolorowe talerzyki deserowe to prosty sposób na ożywienie stołu. Deser podany na tak wyjątkowym talerzyku będzie smakował równie wyjątkowo.

Talerzyki do ciasta Evita razem z talerzem do ciasta z tej samej serii będą stanowiły efektowny komplet. Zastawa szklana Evita to doskonały pomysł na prezent.

Naczynia szklane Evita należy myć ręcznie.

 

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.