NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Szklanka zielona 250 ml 10 cm EMPIRE

Szczegóły
  • Materiał: szkło
  • Kolor: zielony
  • Pojemność: 250 ml
  • Wymiary: wysokość 10 cm, średnica 7,5 cm, podstawa 6,5 cm
  • Do zmywarki

 

Opis

Zielona szklanka 250 ml - EMPIRE

Szklanka pochodzi z kolekcji szkła EMPIRE, którego cechą wyróżniającą są wytłoczone spiralne wzory. Szklanka jest w odcieniu soczystej zieleni. Szklanki EMPIRE sprawdzą się doskonale do podawania zimnych napojów, jak: kompoty, soki, czy koktajle owocowe lub warzywne.

Szkło EMPIRE można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie można używać do gorących napojów.

Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

  • Materiał: szkło
  • Kolor: zielony
  • Pojemność: 250 ml ( mierzona fabrycznie do krawedzi naczynia)
  • Wymiary: wysokość 10 cm, średnica 7,5 cm, podstawa 6,5 cm
  • Do zmywarki

 

Bezpieczne pakowanie i transport!

Przy zamawianiu produktów villa Italia masz pewność, że dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt dostarczony nam z fabryki, by mieć pewność, że wysyłamy klientowi przedmioty bez najmniejszych wad.
Dobrze zabezpieczone opakowanie

Starannie przygotowujemy też produkty do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z pięciowarstwowej tektury. Większość artykułów posiada oryginalne opakowanie, w którym są chronione folią bąbelkową lub pianką poliuretanową. Każdą paczkę wypełniamy jednak dodatkowo folią lub tekturą. Szczególnie kruche przedmioty są jeszcze zabezpieczane przez styropianowe przekładki. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu. Na koniec zaklejamy paczkę firmową taśmą - dzięki temu masz pewność, że nikt nie naruszył zawartości zamówienia.

Spokojny transport

Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze “uwaga szkło” czy “góra-dół”, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie przesyłki.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony albo taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół reklamacyjny i prześlij nam kopię. W innych przypadkach wystarczy użyć formularza kontaktowego ze strony sklepu i udokumentować uszkodzenia zdjęciem. Wyślij je mailem lub mms-em na numer 606 243 133. Na zgłoszenie reklamacji z tytułu niezgodności w przesyłce lub uszkodzeń powstałych w transporcie masz dwa dni robocze od momentu otrzymania paczki. Jeśli dostarczony Ci produkt został uszkodzony w czasie dostarczania przesyłki, natychmiast wyślemy Ci nowy egzemplarz.