NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Szklanka zielona 250 ml 10 cm EMPIRE

Szczegóły
  • Materiał: szkło
  • Kolor: zielony
  • Pojemność: 250 ml
  • Wymiary: wysokość 10 cm, średnica 7,5 cm, podstawa 6,5 cm
  • Do zmywarki

 

Opis

Zielona szklanka 250 ml - EMPIRE

Szklanka pochodzi z kolekcji szkła EMPIRE, którego cechą wyróżniającą są wytłoczone spiralne wzory. Szklanka jest w odcieniu soczystej zieleni. Szklanki EMPIRE sprawdzą się doskonale do podawania zimnych napojów, jak: kompoty, soki, czy koktajle owocowe lub warzywne.

Szkło EMPIRE można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie można używać do gorących napojów.

Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

  • Materiał: szkło
  • Kolor: zielony
  • Pojemność: 250 ml ( mierzona fabrycznie do krawedzi naczynia)
  • Wymiary: wysokość 10 cm, średnica 7,5 cm, podstawa 6,5 cm
  • Do zmywarki

 

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.