NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Serwis obiadowy na 12 osób NEO SILK

Szczegóły
 • materiał: ceramika szlachetna
 • kolor: biały
 • ilość elementów w zestawie: 40
 • na 12 osób
 • do zmywarki
 • do kuchenki mikrofalowej
Opis

Serwis obiadowy dla 12 osób NEO SILK

Łączący w sobie klasykę i nowoczesność serwis obiadowy z kolekcji ceramiki szlachetnej w odcieniu bieli. Zastawa NEO SILK wyróżnia się klasyczną formą, która decyduje o jej ponadczasowości. Delikatnym elementem zdobiącym naczynia są cienkie żłobienia na powierzchni naczyń (do 2/3 ich wysokości) oraz na brzegach talerzy i półmisków.

Serwis obiadowy i cała zastawa NEO SILK doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, jak również - przy doborze odpowiednich dodatków - jako nakrycie stołu na wyjątkowe okazje. Naczynia z kolekcji NEO SILK można bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

 

Skład serwisu obiadowego na 12 osób:

 • 12 talerzy płytkich (średnica 27 cm)
 • 12 talerzy głębokich (średnica 22,5 cm, poj. ok. 300 ml)
 • 12 talerzy deserowych (średnica 20,5 cm)
 • 2 półmiski owalne (długość 34 cm, szer. 26,5 cm)
 • 2 salaterki (średnica 21,5 cm)

Zestaw zawiera wyłącznie elementy wymienione w niniejszym opisie produktu. Pozostałe przedmioty widoczne w galerii zdjęć nie stanowią elementów tego zestawu, lecz część aranżacji.

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.