NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Serwis obiadowy Komplet talerzy z miseczkami na 6 osób BLACK ONYX

Szczegóły
  • materiał: szlachetna ceramika
  • kolor: czarny
  • wykończenie: matowe
  • dla 6 osób
  • ilość elementów: 18
  • do zmywarki
  • do kuchenki mikrofalowej
Opis

Zestaw czarnych talerzy z miseczkami dla 6 osób - Black Onyx

Zestaw talerzy z miseczkami z kolekcji Black Onyx. Jest to kolekcja o prostym, nowoczesnym wzornictwie. Wykonana ze szlachetnej ceramiki wysokiej jakości, malowanej na czarno. Zestaw zawiera talerze obiadowe - płytkie, talerzyki deserowe / przekąskowe i miseczki, które będą doskonałe do zup, mleka z płatkami, sałatek lub deserów. Talerze wykończone są matowo. Miseczki powleczone są od wewnątrz gładkim, błyszczącym szkliwem. Black Onyx sprawdzi się do codziennych posiłków. Pomoże w stworzeniu wyjątkowego nastroju podczas spotkań z przyjaciółmi. Kolekcja prezentuje się efektownie we wnętrzach o różnej stylistyce i kolorystyce. Wszystkie elementy kolekcji Black Onyx można bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Komplet obiadowy dla 6 osób zawiera:

  • 6 talerzy obiadowych płytkich (średnica 26 cm)
  • 6 talerzyków deserowych / śniadaniowych (średnica 21 cm)
  • 6 miseczek (średnica 15 cm, poj. 600 ml)

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.