NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Serwis obiadowy Komplet talerzy z miseczkami na 6 osób BLACK ONYX

Szczegóły
  • materiał: szlachetna ceramika
  • kolor: czarny
  • wykończenie: matowe
  • dla 6 osób
  • ilość elementów: 18
  • do zmywarki
  • do kuchenki mikrofalowej
Opis

Zestaw czarnych talerzy z miseczkami dla 6 osób - Black Onyx

Zestaw talerzy z miseczkami z kolekcji Black Onyx. Jest to kolekcja o prostym, nowoczesnym wzornictwie. Wykonana ze szlachetnej ceramiki wysokiej jakości, malowanej na czarno. Zestaw zawiera talerze obiadowe - płytkie, talerzyki deserowe / przekąskowe i miseczki, które będą doskonałe do zup, mleka z płatkami, sałatek lub deserów. Talerze wykończone są matowo. Miseczki powleczone są od wewnątrz gładkim, błyszczącym szkliwem. Black Onyx sprawdzi się do codziennych posiłków. Pomoże w stworzeniu wyjątkowego nastroju podczas spotkań z przyjaciółmi. Kolekcja prezentuje się efektownie we wnętrzach o różnej stylistyce i kolorystyce. Wszystkie elementy kolekcji Black Onyx można bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Komplet obiadowy dla 6 osób zawiera:

  • 6 talerzy obiadowych płytkich (średnica 26 cm)
  • 6 talerzyków deserowych / śniadaniowych (średnica 21 cm)
  • 6 miseczek (średnica 15 cm, poj. 600 ml)

Bezpieczne pakowanie i transport!

Przy zamawianiu produktów villa Italia masz pewność, że dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt dostarczony nam z fabryki, by mieć pewność, że wysyłamy klientowi przedmioty bez najmniejszych wad.
Dobrze zabezpieczone opakowanie

Starannie przygotowujemy też produkty do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z pięciowarstwowej tektury. Większość artykułów posiada oryginalne opakowanie, w którym są chronione folią bąbelkową lub pianką poliuretanową. Każdą paczkę wypełniamy jednak dodatkowo folią lub tekturą. Szczególnie kruche przedmioty są jeszcze zabezpieczane przez styropianowe przekładki. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu. Na koniec zaklejamy paczkę firmową taśmą - dzięki temu masz pewność, że nikt nie naruszył zawartości zamówienia.

Spokojny transport

Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze “uwaga szkło” czy “góra-dół”, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie przesyłki.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony albo taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół reklamacyjny i prześlij nam kopię. W innych przypadkach wystarczy użyć formularza kontaktowego ze strony sklepu i udokumentować uszkodzenia zdjęciem. Wyślij je mailem lub mms-em na numer 606 243 133. Na zgłoszenie reklamacji z tytułu niezgodności w przesyłce lub uszkodzeń powstałych w transporcie masz dwa dni robocze od momentu otrzymania paczki. Jeśli dostarczony Ci produkt został uszkodzony w czasie dostarczania przesyłki, natychmiast wyślemy Ci nowy egzemplarz.