NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Serwis obiadowo kawowy na 6 osób VANILLA

Szczegóły
  • materiał: ceramika
  • kolory: biały, czarny
  • beżowe i czarne kropki
  • wykończenie: z połyskiem
  • reaktywne szkliwo
  • dla 6 osób
  • ilość elementów: 30
  • do zmywarki
  • do kuchenki mikrofalowej
Opis

Serwis ceramiczny obiadowo-kawowy dla 6 osób VANILLA

Zastawa ceramiczna Vanilla przypadnie do gustu miłośnikom wyrobów rzemieślniczych. Naczynia mają delikatnie nierówne powierzchnie i krawędzie, co nadaje im naturalny i oryginalny wygląd. Serwis obiadowo-kawowy Vanilla w ciepłym odcieniu bieli zdobi reaktywne szkliwo. Wszystkie elementy charakteryzują nieregularne, czarno-szare obwódki oraz drobne, beżowe i czarne kropki.

Ceramika Vanilla wykończona jest gładkim, błyszczącym szkliwem. Wspaniale prezentuje się w towarzystwie naturalnych materiałów i w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki wysokiej temperaturze wypału tej ceramiki, naczynia są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Serwis obiadowo-kawowy Vanilla będzie interesującą propozycją dla osób poszukujących nowoczesnej zastawy i ciekawego wzornictwa. Wysokiej jakości naczynia ceramiczne sprawdzą się podczas codziennych posiłków. Będą stylową oprawą spotkań przy stole.

Zastawę Vanilla można bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

 

Skład serwisu obiadowego i do kawy / herbaty:

- 6 talerzy płytkich obiadowych o średnicy ok. 26,5 cm
- 6 talerzy głębokich 19,5 cm, poj. ok. 650 ml
- 6 talerzyków deserowych / śniadaniowych 20,5 cm
- 6 filiżanek o poj. 250 ml (pojemność mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
- 6 spodków o średnicy 15 cm

Zestaw zawiera wyłącznie elementy wymienione w niniejszym opisie produktu. Pozostałe przedmioty widoczne w galerii zdjęć nie stanowią elementów tego zestawu, lecz część aranżacji.

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.