NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Serwis obiadowo kawowy na 6 osób porcelanowy AMMOS

Szczegóły
  • materiał: porcelana
  • kolory: kremowy, brązowy
  • nieregularny kształt
  • wykończenie: błyszczące szkliwo
  • na 6 osób
  • ilość elementów: 30
  • do zmywarki
  • do kuchenki mikrofalowej
Opis

Serwis obiadowo-kawowy dla 6 osób AMMOS

Zestaw obiadowo-kawowy z kolekcji trwałych naczyń porcelanowych AMMOS. Linię charakteryzują organiczne kształty i ręcznie wykonane zdobienia inspirowane naturą. Zaletą zastawy AMMOS jest niepowtarzalny wygląd każdego elementu. Wykończenie tej porcelany jest gładkie i błyszczące. Na uwagę zasługują niezwykłe, a zarazem bardzo wygodne uchwyty filiżanek i kubków.

Naczynia w ciepłym odcieniu bieli, nakrapiane są brązowymi plamkami. W tych samych odcieniach brązu pomalowano ich obrzeża, podkreślające ich oryginalne kształty.

Jeśli szukasz nietuzinkowego serwisu, który cechuje świetna jakość i trwałość, porcelana AMMOS będzie doskonałą propozycją. Polecamy go do codziennego użytkowania. Porcelanę AMMOS można bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Skład serwisu:

- 6 talerzy płytkich dł. 27 cm
- 6 talerzy głębokich dł. 21 cm (poj. ok. 600 ml)
- 6 talerzyków deserowych / śniadaniowych dł. 20,5 cm
- 6 filiżanek poj. 220 ml (mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
- 6 spodków dł. 15,5 cm

Zestaw zawiera wyłącznie elementy wymienione w niniejszym opisie produktu. Pozostałe przedmioty widoczne w galerii zdjęć nie stanowią elementów tego zestawu, lecz część aranżacji.

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.