NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Opakowanie PUDEŁKO prezentowe 19 x 19 x 14 cm BLUE

Szczegóły
  • materiał: karton
  • kolorystyka: niebieskie, szare, srebrne
  • wymiary: 19 cm x 19 cm x 14 cm
  • wymiary wnętrza dolnej części: 18 cm x 18 cm x 13 cm
  • wstążka
  • w komplecie 2 uchwyty
Opis

Eleganckie opakowanie prezentowe - pudełko o wymiarach 19 x 19 x 14 cm.

Pudełko prezentowe, kartonowe, laminowane okleiną przypominającą tkaninę. Dolna część pudełka niebieska, z delikatnie połyskującą "nicią". Wieczko w kolorze szaro-srebrnym. Ozdobione błyszczącymi wstążkami w kolorach niebieskim, srebrnym i wąską kremową wstążką z brązowymi napisami w stylu odręcznym. Wnętrze pudełka jest brązowe.

Pudełko jest sztywne i solidne. Nadaje się do wielokrotnego wykorzystania, zarówno jako wyjątkowe opakowanie prezentu, jak również do przechowywania drobnych przedmiotów. Zawiera 2 srebrne sznurki, mogące służyć jako uchwyty pudełka. Do pudełka zmieści się np. filiżanka Villa Italia.

 

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.