NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Serwis obiadowy na 12 osób do zmywarki – wygodny, praktyczny, perfekcyjnie dopasowany.

26-09-2022

Czeka Cię ważna uroczystość lub chcesz dobrze przygotować się na święta w swoim domu, w gronie najbliższych? Zadbaj o aranżację stołu i wyposażenie go przede wszystkim w niezbędny element, czyli naczynia. To zadanie skutecznie ułatwi serwis obiadowy do zmywarki. Sprawdź inspiracje, które przygotowaliśmy i postaw na rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań oraz potrzeb. Czas na przegląd!


Porcelana do zmywarki
– czy to aby na pewno bezpieczne?

Należy pamiętać, że niestety, nie każde naczynia porcelanowe nadają się do automatycznego mycia w zmywarce. Zależy to od sposobu wykonania i materiału, z którego powstały. Znaczenie w tej kwestii mają również różne dekoracje, które mogą znajdować się na talerzach, filiżankach czy miseczkach. Talerze obiadowe do zmywarki nie powinny mieć ręcznie nanoszonych zdobień, które mogłyby ulec zniszczeniu podczas mechanicznego mycia. Jednak wiele z nich można po skończonym posiłku bez obaw umyć za pomocą tego wygodnego sprzętu. Sprawdź, jakie konkretne naczynia możesz ze spokojem ducha wkładać do zmywarki.

Zobacz także: Jak dbać o porcelanę? Podstawowe zasady pielęgnacji.

 


Jakie
talerze obiadowe do zmywarki wybierać?

Jeśli chcesz bez strachu o uszkodzenia mechaniczne, myć serwis obiadowy na 12 osób w zmywarce, wybierz komplety z ceramiki, kamionki, szkła czy porcelany twardej. Są one wytrzymałe, a ich kolor nie blaknie przez długi czas. Także niektóre propozycje z porcelany kostnej nadają się do mycia w zmywarce, jednak w niskich temperaturach – do 50 stopni Celsjusza, przy użyciu łagodnych środków myjących, np. żelu do zmywarek. Jak widzisz – masz wiele możliwości, które warto wykorzystać w swoim mieszkaniu!

Zobacz także: Zastawa stołowa - nowoczesna odsłona kolorowych naczyń.


2 rodzaje
zastawy obiadowej do zmywarki

Praktyczne zastosowanie zestawu talerzy do zmywarki to jeden z najważniejszych aspektów, który jest brany pod uwagę podczas dokonywania wyboru zastawy stołowej. Sprawdź, jakie serwisy obiadowe na 12 osób masz do wyboru.

  • Serwis obiadowy na 12 osób do zmywarki to podstawowy komplet z porcelany, który jest wyposażony we wszystko to, czego potrzebujesz najbardziej, czyli trzy rodzaje talerzy – płytkie, głębokie i deserowe oraz dodatkowe naczynia, tj. półmiski do podawania dodatków/sałatek czy waza na zupę.

  • Serwis obiadowo-kawowy na 12 osób do zmywarki – poza podstawowymi, wyżej wymienionymi elementami zastawy stołowej, ten komplet uwzględnia w swoim zestawie dodatkowe naczynia. Dzięki nim po spożytym posiłku każdy gość napije się pysznej kawy lub herbaty. Konkretnie są to filiżanki porcelanowe ze spodkami, dzbanek, cukiernica i mlecznik – wszystko to, czego potrzebujesz, aby cieszyć się ulubionym naparem w gronie bliskich.

Serwis obiadowo-kawowy na 12 os. Venice White


Zobacz także:
Komplet filiżanek z porcelany do kawy i herbaty


Zestaw obiadowy do zmywarki
– stylistyka

Jak już wspominaliśmy – to, w jaki sposób wykończone zostały talerze obiadowe i inne elementy zastawy stołowej, decyduje o tym, czy możliwe będzie ich bezpieczne mycie automatyczne. Design, a szczególnie sposób wykończenia jest zatem kluczowym aspektem, jeśli chodzi o możliwość mycia serwisu obiadowego w zmywarce. Stawiaj na proste, minimalistyczne i jednolite rozwiązania, dzięki którym zyskasz uniwersalny charakter wystroju na każdą ważną okazję.

Zobacz także: Komplet talerzy, czyli zastawa stołowa w Twoim stylu!

 

Serwis obiadowy na 12 osób Eclat - Villa Italia


Serwis obiadowy na 12 osób do zmywarki
– czy warto go mieć?

Według nas, talerzy porcelanowych w domu nigdy za wiele! Jeśli w dodatku masz pojemne szafki, nic nie stoi już na przeszkodzie, aby wyposażyć się w większy komplet niż serwis obiadowy na 6 osób do zmywarki. Zawsze dobrze mieć w pogotowiu kolejny talerz, dopasowany do pozostałej zastawy, aby stworzyć wyjątkowy i przede wszystkim praktyczny i funkcjonalny wystrój. Wybierz zestaw obiadowy do zmywarki  dla siebie i swojej rodziny i ciesz się chwilami spędzonymi przy wspólnym posiłku. Villa Italia jest zawsze tuż obok – na wyciągnięcie ręki, zawsze w centrum rodzinnych, przyjacielskich czy biznesowych spotkań.

 

Inne artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Polecane artykuły

Jak dbać o porcelanę? Podstawowe zasady pielęgnacji.

Jak dbać o porcelanę? Podstawowe zasady pielęgnacji.

23-08-2021
Szlachetna, wyrafinowana, oparta na tradycji… Naczynia z porcelany to popularna część zastawy stołowej, która sprawdzi się na różnego rodzaju przyjęciach, np. na rodzinnym obiedzie lub spotkaniu biznesowym. Klasyczne, nowoczesne z eleganckimi wzorami – filiżanki porcelanowe oraz...