NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Sklep Villa Italia Katowice

Galeria Bogucice
ul. Porcelanowa 23
40-246 Katowice

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
sobota: 9.00 - 14.00

Kontakt telefoniczny:
695 288 155

Ekskluzywna porcelana w Twoim domu to wizytówka Twojego stylu życia. Bogaty asortyment oferuje sklep z porcelaną w Katowicach - nasz producent dostarcza m.in. ręcznie zdobione naczynia obiadowe i deserowe. Sklep Villa Italia w Katowicach znajduje się przy ul. Porcelanowej 23 w Galerii Bogucice.

Serwisy obiadowe

Serwisy obiadowe

Śnieżnobiała, porcelanowa zastawa stołowa to rozwiązanie ponadczasowe - w Villa Italia znajdziesz klasyczne kolekcje, które wprowadzą do Twojego mieszkania harmonię i podkreślą wysoki status. W asortymencie znajdziesz też porcelanę kolorową, ozdobioną np. wzorami kwiatów. Serwisy obiadowe ze sklepu Villa Italia w Katowicach przeznaczone są:

dla 6 osób - zawierają trzy rodzaje talerzy (głębokie, płytkie, deserowe), półmisek i salaterkę,

dla 12 osób - zawierają trzy rodzaje talerzy (głębokie, płytkie, deserowe) oraz wybrane naczynie spośród dostępnych: półmisek, sosjerka, waza, czajnik, mlecznik, cukiernica lub filiżanki ze spodkami.

Serwisy do kawy

Serwis do kawy

Eleganckie zestawy kawowe możesz podać gościom podczas organizowanych przez Ciebie przyjęć przy dowolnej okazji. Klasyczna, kostna biel z pozłacanymi krawędziami będzie doskonałą oprawą dla rozmów. Jeśli szukasz bardziej wyrazistych rozwiązań, w sklepie Villa Italia w Katowicach znajdziesz m.in. ciemne serwisy kawowe. Przygotowano dwa zestawy - dla 6 i dla 12 osób.

Zestawy filiżanek

Zestawy filiżanek

Kawa lub herbata podana w porcelanowej filiżance smakuje lepiej. Jednocześnie stanowi doskonały element dekoracyjny w luksusowym salonie czy kuchni. Przyjdź do sklepu Villa Italia w Katowicach i zobacz na własne oczy urzekające zestawy małych filiżanek do espresso. Wśród produktów znajdziesz też średniej wielkości filiżanki do kaw (np. mokki, latte, cappucino) oraz duże filiżanki do herbaty.

Zestawy talerzy

Zestawy talerzy

Uzupełnij dotychczasowe zestawy talerzy lub wymień je na ręcznie zdobioną porcelanę. Talerze w sklepie Villa Italia w Katowicach mają zarówno tradycyjne, jak i niestandardowe kształty. Oferujemy talerze głębokie, płytkie i deserowe w ponadczasowej bieli lub w kolorach i wzorach.

Porcelana na sztuki

Sprzedaż pojedynczych egzemplarzy z porcelany to wyjście naprzeciw sytuacjom takim jak np. ewentualne stłuszczenia czy wyszczerbienia naczyń. Proponujemy porcelanę obiadową i kawową poza zestawami. W sklepie z porcelaną Villa Italia w Katowicach na sztuki kupisz:

 • talerze: obiadowe, głębokie, śniadaniowe, deserowe,
 • półmiski,
 • salaterki
 • bulionówki,
 • wazy,
 • filiżanki i kubki,
 • patery,
 • czajniki,
 • cukiernice,
 • mleczniki,
 • łyżeczki,
 • zaparzacze.

FAQ

 1. Czy porcelanę Villa Italia można myć w zmywarce?

  Tak, porcelana Villa Italia wśród produktów innych producentów wyróżnia się możliwością mycia w zmywarce.
 2. Czy porcelanę Villa Italia można używać w mikrofalówce?

  W kuchence mikrofalowej można podgrzewać tylko te naczynia, które nie są dekorowane.
 3. Czy do każdego zestawu można dokupić pojedyncze elementy?

  Tak, jeśli dojdzie do stłuczenia naczynia z zestawu, można kupić pojedynczy egzemplarz. Oferta dotyczy między innymi talerzy, kubków, bulionówek, czajnika.
 4. Czy po złożeniu zamówienia możliwa jest jego modyfikacja?

  Tak, zmodyfikowanie zamówienia jest możliwe po wysłaniu prośby na adres e-mail sklep@ergo.com.pl lub po kontakcie telefonicznym (22/716-79-00, 606 243 133).
 5. Jak uzyskać poradę przy wyborze porcelany we Wrocławiu?

  Przed zakupem porcelany warto skorzystać z doradztwa osób pracujących w naszym sklepie Villa Italia w Katowicach. Poradę możesz też uzyskać po wypełnieniu formularza kontaktowego na stronie internetowej lub w czasie rozmowy telefonicznej.