NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Sztućce do sałaty 2 sztuki KABUL mate

Szczegóły
  • liczba elementów w zestawie: 2
  • materiał: stal nierdzewna chromoniklowa 18/10
  • kolor: stalowy
  • wykończenie: błyszczące / matowe
  • opakowanie: czarne ze srebrnym logo Villa Italia
  • odpowiednie do zmywarki
Opis
Zestaw sztućców do sałatki Kabul Mate
 
Sztućce do sałaty z kolekcji Kabul Mate. Sztućce wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej kwasoodpornej, chromoniklowej 18/10 - trwałej, o pięknym połysku. Sztućce do sałaty Kabul Mate są solidne i posłużą przez długie lata. Subtelna linia uchwytów z matowymi wstawkami tworzy elegancką całość. Ich ponadczasowe wzornictwo sprawia, że pasują do większości naczyń - o klasycznym i nowoczesnym charakterze. Sprawdzą się zarówno podczas eleganckich przyjęć, jak i w codziennym użytkowaniu.
 
Sztućce Kabul Mate można bezpiecznie myć w zmywarce.

 

Skład zestawu sztućców: 

  • 1 widelec do sałaty (dł. 20,1 cm)
  • 1 łyżka do sałaty (dł. 20,1 cm)
 
 
Stal 18/10  Zmywarka

 

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.