NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Villa Italia na Targach Warsaw Home Gift & Deco 2022 – zapraszamy na spacer po naszym stoisku.

25-03-2022

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią mogliśmy wreszcie spotkać się z naszymi klientami na targach. Niezwykłą okazją ku temu były Targi Home Gift & Deco w Ptak Warsaw Expo.


Wiosenna edycja Warsaw Home skupiła aż trzy różne wydarzenia obejmujące tematykę: dekoracji dla wnętrz, architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz elektroniki dla nowoczesnego domu. Targi były również okazją do spotkania się z firmami z szerokiej gamy branż i zapoznania się z innowacjami na rynku. Podczas Warsaw Home Gift & Deco, na przestronnej powierzchni wystawienniczej, zaprezentowaliśmy swoją ofertę w pełnym blasku.

 

Nowości

W tym roku nasza marka mogła pochwalić się licznymi nowościami. Wśród nich warto wymienić kolekcje eleganckiej porcelany, zdobionej złotem, jak np. Veronica, Celine, Diana, czy Glamour – cieszące się dużym zainteresowaniem odwiedzających nasze stoisko. Nowością w tym roku była również ciemna zastawa, wpisująca się w obecne trendy, jak Black Onyx, czy ciemnoszary Obsydian. Wśród nietuzinkowych propozycji uwagę przyciągały szkliwione naczynia z kamionki Opal, czy kolorowa kolekcja Borneo.

 

Kolekcja porcelany Celine

 

Porcelana Obsydian i ceramika Black Onyx

 

Ulubione kolekcje

Wśród prezentowanej zastawy porcelanowej nie zabrakło w tym roku kolekcji cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem i mających już swoich „fanów”, jak Leda, Clara Ivory, czy Aurelia – w której powiększyliśmy asortyment. Jesteśmy przekonani, że podczas ostatnich targów grono ich sympatyków zostało powiększone. Kolekcje porcelany uzupełniła bogata oferta szkła stołowego w wielu kolorach i sztućce o różnorodnej stylistyce.

 

Serwis obiadowy Aurelia


Odkrycia

Najmłodsza część gości naszego stoiska dokonała spektakularnych odkryć, które zazwyczaj kończyły się sesjami zdjęciowymi. Do najczęściej odkrywanych obiektów należały szklane talerze malowane ręcznie w odcieniach zieleni, kolekcja śnieżnobiałej porcelany z platyną Plus Platin w subtelnie wielkanocnej oprawie i rustykalny stół z zastawą Nostalgia - inspirowaną naczyniami emaliowanymi.

 

Porcelana Nostalgia


Dziękujemy za liczne odwiedziny i do zobaczenia na następnych targach oraz w naszych salonach! Dla tych z Państwa, którzy nie mogli wziąć udziału w Targach Warsaw Home 2022 przygotowaliśmy wirtualny spacer 3D po stoisku Villa Italia, na który serdecznie zapraszamy.