NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Elegancka zastawa stołowa w wersji rodzinnej — inspiracje, które pokochasz.

02-12-2021

Nowoczesne, tradycyjne, nieszablonowe, w różnych kształtach — zastawa stołowa to naczynia, które tworzą jednolitą całość. Estetycznie podany posiłek jest jeszcze smaczniejszy, dlatego precyzyjnie przygotowana aranżacja stołu potrafi sprawić, że każda kolacja lub obiad staną się niezapomniane! Zaskocz gości, zaopiekuj się domownikami i stwórz klimat, który zapamiętacie na długi czas.

Spis treści:

  1. Elegancka zastawa stołowa — must have w każdym mieszkaniu!
  2. Porcelanowa zastawa stołowa dla miłośników jakościowych rozwiązań
  3. Zestaw obiadowy na 12 osób — dlaczego warto go mieć?


Elegancka zastawa stołowa — must have w każdym mieszkaniu!

Elegancka zastawa stołowa zawiera naczynia z porcelany, ceramiki lub szkła, dzięki którym każdy posiłek jest pełen doznań smakowych. Jakie elementy zawiera serwis obiadowy? Nowoczesny stół jest odpowiednio dopasowany do konkretnej okazji i posiłków, które będą podawane, o czym warto pamiętać podczas tworzenia aranżacji stołowe. Są to zazwyczaj talerze płaskie i głębokie, talerzyki deserowe, bulionówki, miski i półmiski oraz wazy do zupy.

Designerska zastawa stołowa nie zna jednej formy, albowiem wielość wartościowych propozycji jest niemal nieograniczona. Jaki serwis obiadowy warto wybrać? Zestaw w jednym z odcieni bieli, wersję z platynowymi lub złotymi obrzeżami czy zastawa stołowa czarna zyska uznanie i nabierze charakteru w Twojej przestrzeni? Sprawdź, jakie masz możliwości!

 

Serwis obiadowon kawowy kwadratowe talerze


Porcelanowa zastawa stołowa dla miłośników jakościowych rozwiązań

Zastawa stołowa porcelanowa zawiera szlachetnie wykonane naczynia z tradycyjnego materiału. Robią ogromne wrażenie oraz doskonale spisują się w roli prezentu na różnego rodzaju okoliczności. Jaki rodzaj jest najlepszy? Nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi. Porcelana twarda, kostna, półporcelana — każdy rodzaj ma swoje zalety i cechy charakterystyczne, które sprawiają, że zastawa stołowa prezentuje się nadzwyczajnie i elegancko.

Serwis obiadowy w klasycznej bieli, nowoczesnej czerni lub niestandardowym kształcie kwadratu? Wszystko jest możliwe! Wybierz ilość naczyń w zestawie oraz wzór i kształt talerzy, aby cieszyć się wspaniałą aranżacją stołu.

Zastanawiasz się czy potrafisz odpowiednio pielęgnować porcelanę? Przychodzimy z pomocą i ułatwieniem! Serwis obiadowy na 12 osób do zmywarki to opcja, która ułatwi czyszczenie i konserwację szlachetnych naczyń. Materiały, dostosowane do mycia w zmywarce, nie ulegają zniszczeniom ani zwiększonej eksploatacji, dzięki czemu są użyteczne przez lata, bez konieczności czyszczenia ręcznego.

Serwis obiadowy na 12 osób
Zestaw obiadowy na 12 osób — dlaczego warto go mieć?

Duży zestaw obiadowy na 12 osób to podstawa każdego rodzinnego domu. W ten sposób zarówno domownicy, jak i goście będa mogli zjeść przy jednym stole i jednolitym serwisie. Co więcej, tani komplet obiadowy na 12 osób wcale nie musi być niskiej jakości. Przystępna cena może iść w parze z zadowalającą jakością, która pozwala na mycie naczyń porcelanowych w zmywarce. To nowoczesne rozwiązanie zyskało rzeszę fanów, którzy lubią eleganckie rozwiązania połączone z praktyczną konserwacją. Jeśli lubisz być oryginalny, postaw na zestaw obiadowy na 12 osób kwadratowy, który zaskakuje nowoczesną formą.


Zastawa stołowa na 12 osób
to komplet rodzinny, który sprawdzi się w trakcie uroczystych kolacji, większych wydarzeń i spotkań biznesowych. Jednak Villa Italia oferuje także pojedyncze sztuki porcelany, które w razie potrzeb można dokupić i skompletować zastawę, aby w każdej chwili móc cieszyć się jednolitą aranżacją na stole! Nowoczesny serwis obiadowy jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym jego użyteczność jest wydłużona i można z niej korzystać przez lata.