NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Plus

Śnieżnobiała porcelana Plus powstała z myślą o codziennych spotkaniach przy stole. Kolekcja ta wykonana została z porcelany twardej. Naczynia są w nowoczesnym stylu, mają łagodne, zaokrąglone kształty. Elementy kolekcji zostały uformowane ręcznie, co podkreśla jej luksusowy charakter. W skład kolekcji wchodzą naczynia obiadowe, śniadaniowe oraz do kawy i herbaty. Ciekawym elementem kolekcji jest dzbanek ze stalowym uchwytem i podgrzewaczem na tealight.

Wytworna porcelana Plus

Porcelana Plus to śnieżnobiała kolekcja bez zdobień, dzięki czemu pasuje do wszelkich aranżacji stołu. Elegancki charakter zastawy Plus sprawia, że jest ona doskonałym pomysłem na prezent ślubny lub jubileuszowy.

Zaletą porcelany Plus od Villa Italia jest uniwersalne zastosowanie niektórych naczyń Warto dodać, że wszystkie naczynia z kolekcji Plus można bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Pojedyncze naczynia z kolekcji Plus

W sklepie internetowym Villa Italia kupimy gotową zastawę stołową lub serwis kawowy na 6 i 12 osób. Jednak czasami standardowa zastawa stołowa nie spełnia swojej roli - wiele osób poszukuje mniejszego lub większego kompletu. Dlatego nasz sklep oferuje porcelanę na sztuki, którą można dowolnie łączyć i kompletować. Wśród pojedynczych naczyń znajdziemy m.in.:

Skompletowanie idealnego zestawu porcelany nigdy nie było prostsze - zamów kolekcję Plus od Villa Italia i przekonaj się sam.