NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Bari Platin

Bari Platin to elegancka kolekcja porcelany kostnej najwyższej jakości. Linia Bari Platin dostępna w sklepie internetowym Villa Italia oczaruje Cię doskonałym wykonaniem i pięknymi zdobieniami. Porcelana Bari Platin to kolekcja dla każdego, kto ceni połączenie elegancji i funkcjonalności. Linię zaprojektowano z myślą o klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach stołu. Z pewnością spodoba Ci się prosta forma, mleczny kolor i delikatne zdobienia. Wytłaczany wzór drobnej kostki i ręcznie wykonane, platynowe linie na brzegach nadają porcelanie Bari Platin Villa Italia wyjątkowego charakteru.

Zobacz kolekcję Bari Platin dostępną online

Porcelana Bari Platin dostępna w ofercie sklepu internetowego Villa Italia została wykonana z cienkiej, a jednocześnie wyjątkowo trwałej porcelany kostnej. Kolekcja jest niesamowicie praktyczna, można ją używać na co dzień, jak i podczas szczególnych uroczystości. Co ważne, wszystkie naczynia z porcelany Bari Platin można myć w zmywarce. W naszej ofercie znajdziesz sprzedawane na sztuki m.in.:

a także gotowy serwis kawowy i zestaw obiadowy. Oczywiście standardowa zastawa stołowa może zostać poszerzona o dodatkowe naczynia, by stworzyć komplet idealny.

Producent porcelany Villa Italia zaprasza do zakupów porcelany najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.