NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Mesyna White

Porcelana Mesyna White to przepiękne i funkcjonalne naczynia najwyższej jakości. Ogromną zaletą kolekcji Mesyna White autorstwa Villa Italia jest możliwość bezpiecznego mycia w zmywarce. Porcelana Mesyna White to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają elegancję. Zobacz wszystkie naczynia Mesyna White i zamów swój wymarzony komplet.

Zjawiskowa kolekcja porcelany Mesyna White

Co sprawia, że porcelana Mesyna White urzeka każdego? To proste kształty i oryginalne żłobienia. Kolekcję Mesyna White producenta Villa Italia wykonano z cienkiej i niezwykle lekkiej porcelany kostnej w mlecznym odcieniu bieli. Niespotykane detale nadają naczyniom uroku. Wybierz przepiękną porcelanę Mesyna White, która podkreśli wyjątkowy charakter każdego spotkania przy stole.

Porcelana Mesyna White dostępna online

Porcelana Mesyna White jest niezwykle trwała, nawet po wielu latach zachwyci Cię swoim nietuzinkowym wyglądem. Co ważne, zastawa stołowa z tej linii nadaje się do mycia w zmywarce, można ją także używać w mikrofalówce.

Sklep internetowy Villa Italia umożliwia zakup naczyń na sztuki (także z kolekcji Mesyna White), dzięki czemu masz okazję stworzyć serwis kawowy i obiadowy na miarę własnych potrzeb. W ofercie sklepu internetowego Villa Italia znajdziesz m.in.: