NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Serwisy obiadowe

W sklepie internetowym Villa Italia oferujemy bogaty wybór doskonałej jakości serwisów obiadowych na każdą okazję. Są to zestawy obiadowe na 6 osób i bardziej rozbudowane serwisy na 12 osób. Wykonane zostały z porcelany, ceramiki szlachetnej lub kamionki. Zróżnicowane wzornictwo i kolorystyka serwisów obiadowych pozwala znaleźć idealny zestaw dopasowany do swoich potrzeb i preferencji.

Serwis obiadowy na 6 osób do zmywarki i kuchenki mikrofalowej

Kolekcje zastawy obiadowej Villa Italia tworzone są z myślą o funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Większość z nich można myć w zmywarce. Do codziennego użytkowania polecamy:

  • serwisy obiadowe ceramiczne

Takie naczynia obiadowe w Villa Italia wykonane są z ceramiki szlachetnej (tzw. półporcelany). To materiał, który można bez obaw myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Wśród ceramicznych serwisów obiadowych dostępnych w sklepach Villa Italia znaleźć można tradycyjne zestawy obiadowe, jak również takie, które cechuje nowoczesny design. Są to naczynia o ciemniejszym odcieniu bieli (kolekcje VENICE WHITE, APPAL, NEW YORK, NEO SILK, SENSE, SAKURA WHITE) i czarne – z kolekcji BLACK ONYX.

  • serwisy obiadowe kamionkowe

To modne komplety obiadowe wykonane w wysokiej jakości kamionki. Pokryte są gładkim szkliwem, które sprawia, że łatwo je utrzymać w czystości. Można je stosować w zmywarce i kuchence mikrofalowej. Szczególnie polecamy nowoczesny serwis obiadowy kamionkowy, pokryty reaktywnym szkliwem, z kolekcji NAVAL czy DARK NIGHT, tworzącym na powierzchniach naczyń niepowtarzalne wzory. Takie naczynia kamionkowe można wykorzystać również do dekoracji wnętrz.

  • serwisy obiadowe porcelanowe

W ofercie Villa Italia przygotowano porcelanowe zestawy obiadowe, które bezpiecznie można myć w zmywarce i stosować w kuchence mikrofalowej. Jest to przede wszystkim biała porcelana bez złotych czy platynowych dekoracji.

Świetnie sprawdza się porcelana twarda (kolekcja PLUS). To serwis obiadowy o prostym designie w śnieżnobiałym odcieniu bieli, doskonały zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Zestawy naczyń obiadowych wykonane z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej (tzw. bone china) to propozycja dla wielbicieli lekkich i subtelnych naczyń. Taką zastawę również można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej, jednak ze względu na jej delikatność, należy stosować niższe temperatury (do 50 stopni Celsjusza) i łagodne środki myjące (żele). Wśród serwisów wykonanych z porcelany kostnej wymienić należy te z kolekcji: ROMA, BARI WHITE, MESYNA WHITE czy BOSTON WHITE.

Serwis obiadowy na 12 osób z wazą – idealny na rodzinne uroczystości

Na specjalne okazje - takie, jak święta, imieniny, urodziny, jubileusze, które spędzamy w domu przy stole, polecamy eleganckie zestawy obiadowe na 12 osób. Wśród nich reprezentacyjne porcelanowe zestawy obiadowe zdobione złotem lub platyną. Klasyczne wzornictwo i elegancki styl serwisów obiadowych z wazą będzie znakomitą oprawą wspaniałych domowych potraw, co z pewnością spotka się z uznaniem zaproszonych gości i uczyni przyjęcie niezapomnianym. Dekorowana porcelana to także doskonały pomysł na prezent, na przykład na rocznicę ślubu.

Wśród serwisów obiadowych na 12 osób z wazą na uwagę zasługują m.in. FLORIAN, BIANCA, CELINE, VERONICA, DIANA czy BARI GOLD.