NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Serwis obiadowy porcelanowy na 12 osób z wazą BIANCA

Szczegóły
 • zawartość zestawu: 43 elementy
 • dla 12 osób
 • materiał: porcelana kostna
 • kolor: biały, mleczny
 • zdobienie: wzór roślinny, platynowa linia
Opis

Serwis obiadowy na 12 osób porcelanowy z platynową linią - BIANCA

BIANCA to elegancka kolekcja o ponadczasowym wzornictwie. Wykonana z najwyższej jakości porcelany typu bone china, w pięknym, mlecznym odcieniu bieli. Zastawę wyróżnia smukły kształt naczyń, dodający im lekkości i delikatny wzór roślinny - dekoracja pojawia się na dużej lub całej powierzchni naczyń. Eleganckim akcentem jest ręczne wykończenie linią platyny.

Wytworny serwis obiadowy BIANCA to wspaniały pomysł na prezent na wyjątkową okazję.


Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).
 
 

Serwis obiadowy zawiera:

 • 12 talerzy płytkich (średnica 28 cm)
 • 12 talerzy głębokich (średnica 22 cm, poj. 350 ml)
 • 12 talerzy deserowych (średnica 21 cm)
 • 2 salaterki (średnica 26 cm)
 • 2 salaterki (średnica 15 cm)
 • 1 półmis owalny (długość 36 cm)
 • 1 półmisek owalny rawierka (długość 28 cm)
 • waza
 • materiał: porcelana kostna

Zestaw zawiera wyłącznie elementy wymienione w niniejszym opisie produktu. Pozostałe przedmioty widoczne w galerii zdjęć nie stanowią elementów tego zestawu, lecz część aranżacji.

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.