tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30
Zestaw filiżanek do espresso CASABLANCA 59 w pudełku prezentowym ( TB071)
Komplet dwóch filiżanek do espresso w pudełku prezentowym. Wykonane z ceramiki w eleganckim kolorze bieli i czerni prezentują się wyjątkowo elegancko i nowocześnie. Ich urok polega na eleganckich tłoczeniach w formie pasków, które dodają im subtelności i delikatności. Złote akcenty stanowią piękną ozdobę stołu, a jednocześnie zapewniają uczucie wytworności podczas picia ulubionej kawy. Dodatkowym atutem jest wygodny uchwyt-ucho.
Filiżanki zapakowane są w solidnie wykonane pudełko w kolorze czarnym, z wieczkiem ozdobionym satynową kokardą. Pudełko sprawdzi się do przechowywania, np. pamiątek lub dekoracji okolicznościowych. Filiżanki "jumbo" zabezpieczone są wewnątrz pudełka bibułą i wypełniaczem ozdobnym (papierowymi wiórkami). Ten elegancki zestaw prezentowy to pomysł na prezent dla 1 osoby lub dla dwojga.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.
Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.
Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.
Prosimy o zgłoszenie reklamacji w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.