NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw do ciasta na 6 osób szklany LUCIANA

Szczegóły
  • materiał: szkło
  • kolor: przezroczysty
  • do zmywarki
  • w zestawie: talerz do ciasta 1 szt.,talerzyki deserowe 6 szt.
  • wymiary: 32 cm, 21 cm
  • do zmywarki
Opis

Zestaw do ciasta dla 6 osób LUCIANA ze szkła

Niezwykle elegancki w swej prostocie zestaw do ciasta z kolekcji szkła stołowego VILLA ITALIA. Komplet talerzy deserowych wykonany jest z wysokiej jakości, grubego szkła, które pięknie błyszczy. Tłoczony, nieregularny wzór kropek nadaje mu intrygującego charakteru. Talerz do ciasta i talerzyki deserowe LUCIANA będą ozdobą każdego stołu, zarówno podczas rodzinnych uroczystości jak i spotkań w gronie znajomych. Podane desery, ciasta, słodkie i słone przekąski zyskają odpowiednią oprawę. Neutralny szklany zestaw do ciasta doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych aranżacjach stołu. Będzie doskonałym uzupełnieniem niemal każdej zastawy. Kolekcję szkła stołowego LUCIANA szczególnie dedykujemy zwolennikom minimalizmu. Zestaw polecamy również, jako praktyczny prezent.

Naczynia z kolekcji LUCIANA są łatwe do utrzymania w czystości, gdyż szkło na wierzchu jest gładkie. Można je bezpiecznie myć w zmywarce. 

Skład zestawu:

  • 1 talerz do ciasta o średnicy 32 cm cm
  • 6 talerzyków deserowych o średnicy 21 cm

 

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.