NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Dla taty

Kubek porcelanowy 400 ml MUCCA

Kubek porcelanowy 400 ml MUCCA

Kubek porcelanowy 400 ml - MUCCA Kubek vintage, do złudzenia przypominający emaliowany kubek metalowy. Kubek wykonany jest z porcelany typu new bone china. Można go myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Kubeczek MUCCA jest idealny na mleko i napoje mleczne, a także kawę lub herbatę. Doskonały do codziennych śniadań. Będzie stylowym detalem dopełniającym wystrój kuchni.      

38,00 zł
28,50 zł
Filiżanka porcelanowa 250 ml MUCCA

Filiżanka porcelanowa 250 ml MUCCA

Filiżanka porcelanowa ze spodkiem 250 ml - MUCCA Filiżanka vintage przypominająca emaliowane naczynie metalowe. Filiżanka ze spodkiem MUCCA wykonana jest z porcelany typu new bone china. Filiżanka o stabilnej podstawie z solidnym, wysokim spodkiem zapewniają wygodę użytkowania. Filiżanka jest idealna do kawy z mlekiem, herbaty, czy kakao. Jest doskonała do codziennych śniadań. Można ją myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Filiżanki porcelanowe MUCCA będą stylowym elementem dopełniającym wystrój kuchni.  

56,00 zł
42,00 zł
Filiżanka porcelanowa 170 ml ze spodkiem GAJA BLACK

Filiżanka porcelanowa 170 ml ze spodkiem GAJA BLACK

Czarna filiżanka porcelanowa 170 ml - GAJA Black Niezwykła filiżanka porcelanowa z linii Gaja jest połączeniem stylowego designu z funkcjonalnością. Gaja Black to eleganckie, czarne naczynia do kawy, herbaty i deserów, dekorowane złotem. Proste, cylindryczne kształty, geometryczny wzór, czarny kolor i matowe wykończenie decydują o nowoczesnym charakterze tej zastawy. Na szczególną uwagę w kolekcji zasługuje dzbanek z podgrzewaczem na tealight. Filiżanki do kawy oraz inne naczynia z kolekcji Gaja Black są odpowiednie do zmywarki i kuchenki mikrofalowej. Elementy czarnej zastawy Gaja Black można połączyć z białymi naczyniami Gaja i stworzyć własny, czarno-biały serwis kawowy. Nowoczesna filiżanka Gaja Black jest doskonała zarówno do domu, jak i do biura. Kawa w czarnej filiżance prezentuje się doskonale i smakuje jeszcze lepiej. Złoty wzór oraz ręcznie malowane złotem uszko dodaje jej szyku, dzięki czemu filiżanka Gaja Black będzie idealna na prezent zarówno dla niej, jak i dla niego.

79,00 zł
59,25 zł
Komplet filiżanek porcelanowych 170 ml 6 sztuk GAJA BLACK

Komplet filiżanek porcelanowych 170 ml 6 sztuk GAJA BLACK

Zestaw filiżanek czarnych 170 ml 6 sztuk - GAJA Black Niezwykłe filiżanki porcelanowe z linii Gaja łączą stylowy design z wygodą użytkowania. Gaja Black to eleganckie, czarne naczynia do kawy, herbaty i deserów, dekorowane złotem. Proste, cylindryczne kształty, geometryczny wzór, czarny kolor i matowe wykończenie decydują o nowoczesnym charakterze tej zastawy. Na szczególną uwagę w kolekcji zasługuje dzbanek z podgrzewaczem na tealight. Filiżanki do kawy oraz inne naczynia z kolekcji Gaja Black są odpowiednie do zmywarki i kuchenki mikrofalowej. Elementy czarnej zastawy Gaja Black można połączyć z białymi naczyniami Gaja i stworzyć własny, czarno-biały serwis kawowy. Nowoczesne filiżanki Gaja Black są doskonałe zarówno do domu, jak i do biura. Kawa w czarnych filiżankach prezentuje się doskonale i smakuje jeszcze lepiej. Złoty wzór oraz ręcznie malowane złotem uchwyty dodają im szyku, dzięki czemu filiżanki Gaja Black będą idealnym na prezentem zarówno "dla niej", jak i "dla niego".

474,00 zł
355,50 zł
Dzbanek z podgrzewaczem porcelanowy 500 ml GAJA BLACK

Dzbanek z podgrzewaczem porcelanowy 500 ml GAJA BLACK

Czarny dzbanek z podgrzewaczem - GAJA Black Oryginalny dzbanek porcelanowy z linii Gaja Black. Kolekcja ta obejmuje eleganckie, czarne naczynia do kawy, herbaty i deserów, dekorowane złotem. Proste cylindryczne kształty, geometryczny wzór, czarny kolor i matowe wykończenie decydują o nowoczesnym charakterze zastawy. Elementy czarnej zastawy Gaja Black można połączyć z białymi naczyniami Gaja i stworzyć własny, czarno-biały zestaw. Naczynia są odpowiednie do zmywarki i kuchenki mikrofalowej.  Na szczególną uwagę w kolekcji Gaja zasługuje dzbanek z podgrzewaczem na tealight. Dzbanek do herbaty o pojemności 0,5 litra jest lekki i poręczny - wykonany jest z porcelany i posiada bambusowy uchwyt. Podgrzewacz pozwala długo utrzymać wysoką temperaturę naparu. Na górze podgrzewacza znajduje się podstawka z korka, dzięki czemu można na nim bezgłośnie i bezpiecznie postawić dzbanek. Dzbanek z podgrzewaczem i inne elementy kolekcji Gaja zdobi złoty wzór. Matowe złoto z czernią to efektowne połączenie. Dzbanek z podgrzewaczem na tealight Gaja Black będzie stylowym elementem aranżacji stołu - na przykład podczas romantycznej kolacji dla dwojga. Dzbanek z podgrzewaczem z uwagi na elementy z korka, drewna i metalu (mocowanie uchwytu) polecamy myć ręcznie.  

219,00 zł
164,25 zł
Kubek porcelanowy 340 ml GAJA BLACK

Kubek porcelanowy 340 ml GAJA BLACK

Czarny kubek porcelanowy 340 ml - GAJA Black Niezwykły kubek porcelanowy z linii Gaja jest połączeniem stylowego designu z funkcjonalnością. Gaja Black to eleganckie, czarne naczynia do kawy, herbaty i deserów, dekorowane złotem. Proste, cylindryczne kształty, geometryczny wzór, czarny kolor i matowe wykończenie decydują o nowoczesnym charakterze zastawy Gaja. Na szczególną uwagę w kolekcji zasługuje dzbanek z podgrzewaczem na tealight. Kubki do kawy oraz inne naczynia z kolekcji Gaja Black są odpowiednie do zmywarki i kuchenki mikrofalowej. Elementy czarnej zastawy Gaja Black można połączyć z białymi naczyniami Gaja i stworzyć własny, czarno-biały zestaw. Czarny kubek Gaja zdobi złoty wzór oraz malowane ręcznie złotem uszko. Matowe złoto z czernią to efektowne połączenie. Kawa lub kakao w czarnym kubku prezentują się doskonale i smakują jeszcze lepiej. Kubek jest doskonały do domu lub biura. Nowoczesny kubek Gaja Black będzie odpowiedni na prezent zarówno "dla niej", jak i "dla niego".

59,00 zł
44,25 zł
Zestaw kubków porcelanowych 340 ml 6 sztuk GAJA BLACK

Zestaw kubków porcelanowych 340 ml 6 sztuk GAJA BLACK

Komplet kubków czarnych porcelanowych 340 ml 6 sztuk - GAJA Black Zestaw kubków porcelanowych z linii Gaja. Kolekcja ta jest połączeniem stylowego designu z funkcjonalnością. Gaja Black to eleganckie, czarne naczynia do kawy, herbaty i deserów, dekorowane złotem. Proste, cylindryczne kształty, geometryczny wzór, czarny kolor i matowe wykończenie decydują o nowoczesnym charakterze zastawy Gaja. Na szczególną uwagę w kolekcji zasługuje dzbanek z podgrzewaczem na tealight. Kubki do kawy oraz inne naczynia z kolekcji Gaja Black są odpowiednie do zmywarki i kuchenki mikrofalowej. Elementy czarnej zastawy Gaja Black można połączyć z białymi naczyniami Gaja i stworzyć własny, czarno-biały zestaw. Czarne kubki Gaja zdobi złoty wzór oraz malowane ręcznie złotem uszka. Matowe złoto z czernią to efektowne połączenie. Kawa w czarnych kubkach prezentuje się doskonale i smakuje jeszcze lepiej. Kubki są doskonałe do domu lub biura. Nowoczesne kubki Gaja Black będą odpowiednie na prezent zarówno "dla Niej", jak i "dla Niego".

354,00 zł
265,50 zł
Serwis kawowy porcelanowy na 6 osób GAJA Black

Serwis kawowy porcelanowy na 6 osób GAJA Black

Czarny serwis kawowy na 6 osób - GAJA Black Serwis kawowy porcelanowy z kolekcji GAJA Black to połączenie ciekawego wzornictwa z funkcjonalnością. Naczynia z tej linii mają proste, cylindryczne formy i zdobi je geometryczny wzór. Wszystkie elementy kolekcji mają czarno-złote, matowe wykończenie. Wytwornego charakteru filiżankom dodają ręcznie malowane złotem uszka. Na szczególną uwagę w serwisie GAJA zasługuje dzbanek z bambusowym uchwytem i podgrzewaczem. Naczynia GAJA dzięki specjalnej technologii zastosowanej podczas ich wykończenia, są odpowiednie do zmywarki, kuchenki mikrofalowej, a nawet piekarnika. Praktyczny dzbanek z podgrzewaczem pozwala cieszyć się długo gorącym naparem. Podgrzewacz posiada korkowe zabezpieczenie. Kolekcja GAJA obejmuje również naczynia w kolorze białym, które dostępne są na sztuki. Do serwisu kawowego Gaja Black szczególnie polecamy talerzyki deserowe 20 x 20 cm Gaja. Serwis porcelanowy GAJA Black jest doskonały na wykwintne okazje i spotkania przy kawie. Jego oryginalny design i funkcjonalność zadowoli nawet najbardziej wymagających. Skład serwisu do kawy lub herbaty dla 6 osób: 6 filiżanek (poj. 170 ml) ze spodkami 1 dzbanek (poj. 500 ml) 1 podgrzewacz na tea-light 1 cukiernica (poj. 350 ml) 1 mlecznik (poj. 280 ml) 1 talerz do ciasta (dł.30 cm, szer. 16 cm) Dzbanek i podgrzewacz, ze względu na drewniane i korkowe detale, nie są odpowiednie do zmywarki. Dzbanka, ze względu na metalowe mocowania uchwytu, nie należy używać w kuchence mikrofalowej.

908,00 zł
681,00 zł
Zestaw 4 kubków porcelanowych TEO z platyną w pudełku prezentowym

Zestaw 4 kubków porcelanowych TEO z platyną w pudełku prezentowym

Komplet kubków porcelanowych TEO z platyną, w pudełku prezentowym Zestaw czterech kubeczków, wykonanych z porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli. Eleganckie kubki TEO malowane są ręcznie platyną na obrzeżach i dekoracyjnych uchwytach. Zestaw prezentowy z kubkami TEO z pewnością ucieszy osoby lubiące styl retro. Kubki zapakowane są w srebrno-niebieskie pudełko prezentowe z satynową kokardą. W środku pudełko jest w kolorze brązowym. Kubki na prezent zapakowane są dodatkowo w bibułę i wiórki ozdobne. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

219,00 zł
164,25 zł
Zestaw 4 kubków porcelanowych 300 ml RENZO w pudełku prezentowym

Zestaw 4 kubków porcelanowych 300 ml RENZO w pudełku prezentowym

Zestaw kubków porcelanowych 300 ml w pudełku prezentowym - RENZO Oryginalne kubki na prezent z serii RENZO w eleganckim pudełku z pewnością spodobają się miłośnikom stylu retro. Kubki formowane są ręcznie ze szlachetnej porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli. Zdobione są misternym koronkowym wzorem i posiadają fantazyjne, wygodne uchwyty. Laminowane pudełko z satynową kokardą jest w kolorach srebrno-niebieskich z zewnątrz, a wewnątrz brązowe. Kubki zabezpieczone są bibułą i wiórkami ozdobnymi. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

179,00 zł
134,25 zł
Zestaw 4 kubków porcelanowych 300 ml RENZO z platyną

Zestaw 4 kubków porcelanowych 300 ml RENZO z platyną

Zestaw kubków porcelanowych 4 sztuki 300 ml - RENZO w pudełku Zestaw prezentowy gotowy do wręczenia. Zawiera cztery eleganckie kubki z fantazyjnymi uchwytami. Naczynia wykonane ze szlachetnej porcelany kostnej w mlecznym odcieniu bieli. Kubki są formowane ręcznie i dekorowane platyną na obrzeżach i uchwytach. Zestaw kubków zapakowany jest w pudełko prezentowe w kolorach srebrno-niebieskich, z satynową kokardą. Wewnątrz pudełko jest brązowe, a naczynia zabezpieczone są bibułą i wiórkami ozdobnymi. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

219,00 zł
164,25 zł
Talerz do ciasta kwadratowy szklany 28 x 28 cm PIUMA

Talerz do ciasta kwadratowy szklany 28 x 28 cm PIUMA

Talerz do ciasta kwadratowy 28x28 cm PIUMA, wykonany ze szkła Dekoracja inspirowana naturą. Różnorodność świata zwierząt zachwyca miłośników malowanego szkła i oryginalnego designu. Wdzięczny motyw piór wprowadza do salonu czy jadalni nostalgiczny nastrój. Monochromatyczna kolorystyka, oraz szlachetność materiału, z którego talerz został wykonany tworzy bardzo stylowy efekt. Pióra są nieodłączną częścią symboliki ptaka, czyli związane są z żywiołem powietrza, lotem, lekkością. Najczęściej symbolizują wolność. Jednym z symboli pióra jest również ulotność i delikatność. Wiele osób wierzy, że znalezione pióro to znak od dobrych duchów, zwykle od bliskiej osoby, której już nie ma z nami. Szkło malowane ręcznie, w doskonale dobranych barwach brązu, beżu, szarości i odrobiny czerni. Talerz świetny do podawania owoców, serwowania deserów lub do dekoracji wnętrz. Znakomity pomysł na prezent. Zalecane mycie ręczne. Produkt można skompletować z pozostałymi z tej serii.  

59,00 zł
44,25 zł
Talerz do ciasta szklany 32 x 21 cm PIUMA

Talerz do ciasta szklany 32 x 21 cm PIUMA

Talerz do ciasta w kształcie prostokąta 32x21 cm PIUMA, wykonany ze szkła Dekoracja inspirowana naturą. Różnorodność świata zwierząt zachwyca miłośników malowanego szkła i oryginalnego designu. Wdzięczny motyw piór wprowadza do salonu czy jadalni nostalgiczny nastrój. Monochromatyczna kolorystyka, oraz szlachetność materiału, z którego talerz został wykonany tworzy bardzo stylowy efekt. Pióra są nieodłączną częścią symboliki ptaka, czyli związane są z żywiołem powietrza, lotem, lekkością. Najczęściej symbolizują wolność. Jednym z symboli pióra jest również ulotność i delikatność. Wiele osób wierzy, że znalezione pióro to znak od dobrych duchów, zwykle od bliskiej osoby, której już nie ma z nami. Szkło malowane ręcznie, w doskonale dobranych barwach brązu, beżu, szarości i odrobiny czerni. Talerz świetny do podawania owoców, serwowania deserów lub do dekoracji wnętrz. Znakomity pomysł na prezent. Zalecane mycie ręczne. Produkt można skompletować z pozostałymi z tej serii.

46,00 zł
34,50 zł
Talerz do ciasta szklany 25 x 20 cm PIUMA

Talerz do ciasta szklany 25 x 20 cm PIUMA

Talerz do ciasta / talerz deserowy prostokątny szklany PIUMA Dekoracja inspirowana naturą. Różnorodność świata zwierząt zachwyca miłośników malowanego szkła i oryginalnego designu. Wdzięczny motyw piór wprowadza do salonu czy jadalni nostalgiczny nastrój. Monochromatyczna kolorystyka, oraz szlachetność materiału, z którego talerz został wykonany tworzy bardzo stylowy efekt. Pióra są nieodłączną częścią symboliki ptaka, czyli związane są z żywiołem powietrza, lotem, lekkością. Najczęściej symbolizują wolność. Jednym z symboli pióra jest również ulotność i delikatność. Wiele osób wierzy, że znalezione pióro to znak od dobrych duchów, zwykle od bliskiej osoby, której już nie ma z nami. Szkło malowane ręcznie, w doskonale dobranych barwach brązu, beżu, szarości i odrobiny czerni. Talerz świetny do podawania owoców, serwowania deserów lub do dekoracji wnętrz. Znakomity pomysł na prezent. Zalecane mycie ręczne. Każda sztuka jest niepowtarzalna. Różnice w kolorze nie są błędem produkcyjnym, wręcz przeciwnie – potwierdzeniem autentycznej sztuki rękodzieła.

39,00 zł
29,25 zł
Filiżanka do kawy herbaty 230 ml porcelanowa ze spodkiem PLUS PLATIN

Filiżanka do kawy herbaty 230 ml porcelanowa ze spodkiem PLUS PLATIN

Filiżanka do kawy lub herbaty 230 ml ze spodkiem - PLUS Platin Filiżanka z kolekcji Plus Platin - wykonanej z najwyższej jakości porcelany w pięknym, śnieżnym odcieniu bieli. Elementy kolekcji zostały ręcznie uformowane. Linia naczyń ma zdecydowanie nowatorski charakter. Czajnik wyposażony jest w stalowy uchwyt, naczynia mają opływowe kształty i bardzo wygodne, szerokie uchwyty. Linia PLUS jest funkcjonalna, niektóre naczynia ma podwójne zastosowanie: cukiernica może pełnić rolę miseczki np. na dip, spodek od filiżanki do herbaty pasuje również pod kubek. Wszystkie elementy z kolekcji PLUS Platin zostały ręcznie uformowane i ozdobione delikatnymi, platynowymi liniami. Kolekcja dostępna jest na sztuki, dzięki czemu jej elementy można dowolnie łączyć i kompletować według indywidualnych potrzeb. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek). Potrzebujesz nowoczesnego zestawu naczyń o neutralnym, prostym wzornictwie? Cenisz elegancję śnieżnobiałej porcelany? Jeśli tak, to kolekcja PLUS Platin jest dla Ciebie idealna.

74,00 zł
55,50 zł