NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestawy sztućców na prezent

W ofercie sklepu ze sztućcami Villa Italia znajduje się bogaty wybór doskonałej jakości sztućców ze stali nierdzewnej 18/10 w eleganckich kompletach. Dostępne są zestawy sztućców obiadowych, do sałaty oraz sztućce do ciasta o różnorodnej stylistyce. Często wybierane na prezent są eleganckie platerowane sztućce serwingowe ze zdobionymi uchwytami, modne sztućce złote, a na wyjątkowe okazje - zestawy sztućców na 12 osób w kasecie. Zobacz wszystkie zestawy!

Komplety sztućców obiadowych na 12 osób w kasecie mogą stanowić doskonały prezent dla nowożeńców, z okazji jubileuszu czy innych okoliczności. Zestawy sztućców obiadowych dla 6 osób zawierają najbardziej niezbędne sztućce i zapakowane są w eleganckie pudełko. Sztućce zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, odpornej na korozję.

Sklep posiada szeroki wybór zestawów: łyżeczek do herbaty, łyżeczek do espresso, widelczyków do ciasta, czy kompletów zawierających widelczyki i łopatkę do ciasta.

Wyjątkowe sztućce serwingowe Villa Italia zachwycają jakością, estetyką i funkcjonalnością. Sztućce platerowane zostały pokryte warstwą srebra, która chroni i zabezpiecza ich powierzchnię. W ofercie sklepu są przepięknie zdobione kolekcje MODELISA i CASANDRA. Podkreślą one nietuzinkowy charakter wnętrz glamour i eleganckiego stołu, na którym króluje srebro. Sztućce serwingowe platerowane w Villa Italia występują w formie: łopatki do ciasta, noża do ciasta, łyżki do sałaty i widelca do sałaty. Są one starannie zapakowane w srebrne pudełka z logo Villa Italia. Polecamy na prezent na przykład: zestaw platerowanych sztućców do ciasta ASEDA w postaci łopatki i noża do ciasta w torebce prezentowej, lub podobny zestaw do sałaty.