NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Dla nauczyciela

Podziękuj za przekazywaną wiedzę, motywację do pracy, za cierpliwość i wsparcie w trudnych chwilach. Powodów jest wiele, by wyrazić wdzięczność i szacunek dla nauczyciela, czy wykładowcy, na przykład z okazji zakończenia nauki lub w Dniu Edukacji Narodowej. Elegancka filiżanka lub kubek w ozdobnym pudełku to oprócz kwiatów świetny pomysł na prezent dla nauczyciela. Sprawdź nasze propozycje.

Filiżanka do kawy herbaty 250 ml porcelanowa VERONICA

Filiżanka do kawy herbaty 250 ml porcelanowa VERONICA

Filiżanka porcelanowa 250 ml ze spodkiem - VERONICA Elegancka filiżanka o klasycznym fasonie, zdobiona złotem, z kolekcji porcelany Veronica. Kolekcja Veronica wykonana jest z porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli. Jest dekorowana misternym, złotym wzorem na szerokim, kremowym pasku. Charakteru i lekkości dodają naczyniom stopki i stylizowane uchwyty. Dodatkowo obrzeża, uchwyty i stopki wszystkich elementów zostały wykończone złotą linią. W serwisach do herbaty z kolekcji Veronica dostępne są wygodne w użyciu i pojemne cukiernice i dzbanuszki do mleka (450 ml). Bogato zdobiona złotem filiżanka do kawy lub herbaty Veronica jest doskonałą propozycją na elegancki upominek. Filiżanki i pozostałe elementy zastawy Veronica sprawdzą się podczas wyjątkowych okazji, podkreślając ich uroczysty charakter. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

119,00 zł
89,25 zł
Zestaw 2 filiżanek porcelanowych VERONICA z aniołkiem LED w opakowaniu ozdobnym

Zestaw 2 filiżanek porcelanowych VERONICA z aniołkiem LED w opakowaniu ozdobnym

Zestaw świąteczny z filiżankami porcelanowymi 250 ml VERONICA i lampionem LED Komplet dwóch eleganckich filiżanek o klasycznym fasonie, zdobionych złotem, z kolekcji porcelany Veronica. Kolekcja Veronica wykonana jest z porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli. Dekorowana jest misternym, złotym wzorem na szerokim, kremowym pasku. Charakteru i lekkości dodają naczyniom stopki i stylizowane uchwyty. Dodatkowo obrzeża, uchwyty i stopki wszystkich elementów zostały wykończone złotą linią. Do zestawu dołączony jest szklany lampion - aniołek, dekorowany złotym brokatem. Całość zapakowana jest w świąteczne pudełko. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).   Skład zestawu: 2 filiżanki 250 ml ze spodkami Veronica 1 lampion LED - aniołek 12 cm pudełko ozdobne 28 cm x 28 cm x 11 cm Zestaw zawiera wyłącznie elementy wymienione w niniejszym opisie produktu. Pozostałe przedmioty widoczne w galerii zdjęć nie stanowią elementów tego zestawu, lecz część aranżacji.

302,10 zł
226,58 zł
Filiżanka do kawy herbaty 250 ml porcelanowa CELINE

Filiżanka do kawy herbaty 250 ml porcelanowa CELINE

Filiżanka do herbaty lub kawy 250 ml CELINE Filiżanka porcelanowa ze spodkiem z kolekcji Celine. Wykonana jest z porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli. Dekorowana subtelnym wzorem łusek, podkreślonym złotymi paseczkami. Charakteru i lekkości dodaje jej niewielka stopka oraz stylizowany uchwyt, które również zdobione są złotem. Eleganckie filiżanki do herbaty lub kawy Celine sprawdzą się podczas rodzinnych spotkań i domowych uroczystości, nadając im wspaniałą oprawę. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

79,00 zł
59,25 zł
Filiżanka do kawy herbaty 250 ml porcelanowa BLANCHE

Filiżanka do kawy herbaty 250 ml porcelanowa BLANCHE

Filiżanka do herbaty lub kawy 250 ml BLANCHE Filiżanka porcelanowa ze spodkiem z kolekcji Blanche. Blanche to elegancka porcelana o klasycznym fasonie. Charakteru i lekkości dodają naczyniom stopki oraz stylizowane uchwyty. Zastawa wykonana jest z porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli i zdobiona białym, ornamentalnym wzorem przypominającym misterną koronkę. Wzór podkreśla platynowa dekoracja. Platyną zdobione są także uchwyty i stopki naczyń. Eleganckie filiżanki do herbaty lub kawy Blanche sprawdzą się podczas rodzinnych spotkań i domowych uroczystości, nadając im wspaniałą oprawę. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

77,00 zł
57,75 zł
Serwis kawowy porcelanowy na 6 osób COMO

Serwis kawowy porcelanowy na 6 osób COMO

Zestaw do kawy dla 6 osób porcelanowy - COMO Zestaw porcelanowy do kawy Como to doskonała propozycja dla zwolenników dyskretnej elegancji, ceniących wysublimowane formy. Como to najwyższej jakości, subtelna porcelana kostna w mlecznym odcieniu bieli. Wyjątkowość kolekcji to zasługa detali, jak: wyprofilowane brzegi kwadratowych talerzy i spodków oraz kanciaste uchwyty o nietypowych kształtach. Dzięki nim kolekcja będzie interesująco prezentowała się na stołach w różnych aranżacjach. Zestaw do kawy lub herbaty Como sprawdzi się na każdą okazję i do codziennego użytkowania. Porcelana odpowiednia do zmywarek, jednak ze względu na jej delikatność zalecamy mycie w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (żele do zmywarek) Skład zestawu do kawy/ herbaty dla 6 osób: 6 filiżanek 220 ml ze spodkami 6 talerzyków deserowych 20x20 cm

462,00 zł
346,50 zł
Filiżanka do herbaty porcelanowa 200 ml ze spodkiem EVELINE

Filiżanka do herbaty porcelanowa 200 ml ze spodkiem EVELINE

Filiżanka do herbaty porcelanowa EVELINE Filiżanka do herbaty EVELINE wykonana jest z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej w mlecznym odcieniu bieli. Niezwykle lekka, dekorowana subtelnym, złotym wzorem filiżanka będzie elegancką ozdobą stołu. Klasyczny charakter filiżanki do herbaty EVELINE podkreślają ręcznie malowane, złote linie na stopce i uchwycie oraz delikatnie falowany brzeg spodka. Filiżanka i kubek EVELINE są doskonałe na prezent. Naczynia zapakowane są w kolorowe, lakierowane pudełka w kwiaty, z logo Villa Italia.

78,00 zł
58,50 zł
Kubek porcelanowy 340 ml  EVELINE

Kubek porcelanowy 340 ml EVELINE

Kubek porcelanowy 340 ml EVELINE Elegancki kubek EVELINE wykonany jest z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej w mlecznym odcieniu bieli. Kubeczek w klasycznym stylu, zdobi subtelny wzór na obrzeżu i ręcznie malowane złotem linie na stopce i uchu. Naczynie jest doskonale zaprojektowane - lekkie i wygodne w użytkowaniu. Filiżanka i kubek EVELINE są doskonałe na prezent. Naczynia zapakowane są w kolorowe, lakierowane pudełka w kwiaty, z logo Villa Italia.

52,00 zł
39,00 zł
Filiżanka do herbaty porcelanowa 200 ml ze spodkiem DENISE

Filiżanka do herbaty porcelanowa 200 ml ze spodkiem DENISE

Filiżanka do herbaty porcelanowa DENISE Filiżanka do herbaty DENISE wykonana jest z cienkiej i delikatnej porcelany w mlecznym odcieniu bieli. Lekka, zdobiona jedynie cienką złotą obwódką filiżanka będzie elegancką i subtelną ozdobą stołu. Klasyczny charakter filiżanki do herbaty DENISE podkreślają ręcznie malowane, złote linie na obrzeżach, stopce i uchwycie oraz delikatnie falowany brzeg spodka. Filiżanka i kubek DENISE są doskonałe na prezent. Naczynia zapakowane są w kolorowe, lakierowane pudełka w kwiaty, z logo Villa Italia.

72,00 zł
54,00 zł
Kubek porcelanowy 340 ml DENISE

Kubek porcelanowy 340 ml DENISE

Kubek porcelanowy 340 ml DENISE Elegancki kubek DENISE wykonany jest z cienkiej i delikatnej porcelany w mlecznym odcieniu bieli. Kubek w klasycznym stylu zdobią subtelne, ręcznie malowane złote linie na obrzeżu, stopce i uchu. Kubek jest doskonale zaprojektowany - lekki i wygodny. Filiżanka i kubek DENISE są doskonałe na prezent. Naczynia zapakowane są w kolorowe, lakierowane pudełka w kwiaty, z logo Villa Italia.

42,00 zł
31,50 zł
Filiżanka porcelanowa Kubek jumbo 450 ml FABIOLA

Filiżanka porcelanowa Kubek jumbo 450 ml FABIOLA

Duży kubek / filiżanka porcelanowa 450 ml - FABIOLAElegancka filiżanka porcelanowa z kolekcji Fabiola. Linia ta obejmuje luksusowe naczynia do herbaty i kawy, wykonane z wysokiej jakości porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli, ręcznie dekorowane złotem. Kubki i filiżanki są dostępne w trzech różnych pojemnościach: 450 ml, 350 ml i 220 ml, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Kolekcję charakteryzuje złoty wzór na powierzchni lub ściankach naczyń, podkreślony obwódką na obrzeżach. Zaletą filiżanki / kubka jumbo Fabiola jest duża pojemność. Naczynie pomieści niemal pół litra ulubionego, gorącego napoju. Filiżanka Fabiola jest niezwykle szykowna. Ma ręcznie zdobione złotem detale, takie jak: uszko, stopka i złoty pasek na obrzeżu. Uroku i lekkości dodaje jej stylowa stopka.  Z naczyniami Fabiola chwile relaksu, spędzone z kawą lub herbatą i ciastkiem będą jeszcze bardziej przyjemne. Każdy element kolekcji będzie efektownym upominkiem. Kubek jumbo 450 ml zapakowany jest w przezroczyste, plastikowe pudełko.

68,00 zł
51,00 zł
Zestaw z filiżanką porcelanową 220 ml i łyżeczką FABIOLA

Zestaw z filiżanką porcelanową 220 ml i łyżeczką FABIOLA

Zestaw - filiżanka porcelanowa 220 ml ze spodkiem i łyżeczką - FABIOLAElegancka filiżanka porcelanowa z łyżeczką z kolekcji Fabiola. Linia ta obejmuje luksusowe naczynia do herbaty i kawy, wykonane z wysokiej jakości porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli, ręcznie dekorowane złotem. Kubki i filiżanki są dostępne w trzech różnych pojemnościach: 450 ml, 350 ml i 220 ml, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Kolekcję charakteryzuje złoty wzór na całej powierzchni naczyń. Filiżanka porcelanowa Fabiola jest niezwykle szykowna - oprócz złotego wzoru ma ręcznie zdobione złotem obrzeża. Do filiżanki dołączona jest idealnie dopasowana, złota łyżeczka. Z naczyniami Fabiola chwile relaksu, spędzone z kawą lub herbatą i ciastkiem będą jeszcze bardziej przyjemne. Każdy element kolekcji będzie efektownym upominkiem. Skład zestawu: filiżanka: pojemność 220 ml, wysokość 6,5 cm, średnica 9 cm, podstawa 4,7 cm spodek: średnica 14 cm, wysokość 2 cm łyżeczka: długość 13,3 cm Zestaw zapakowany jest w solidne pudełko kartonowe z przezroczystą przykrywką.

79,00 zł
59,25 zł
Kubek porcelanowy 350 ml z zaparzaczem FABIOLA

Kubek porcelanowy 350 ml z zaparzaczem FABIOLA

Kubek porcelanowy 350 ml z przykrywką i zaparzaczem - FABIOLAElegancki kubek porcelanowy z zaparzaczem z kolekcji Fabiola. Linia ta obejmuje luksusowe naczynia do herbaty i kawy, wykonane z wysokiej jakości porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli, ręcznie dekorowane złotem. Kubki i filiżanki są dostępne w trzech różnych pojemnościach: 450 ml, 350 ml i 220 ml, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Kolekcję charakteryzuje złoty wzór na całej powierzchni naczyń. Zaletami zestawu Fabiola są praktyczne dodatki, takie jak przykrywka i zaparzacz do herbaty. Po przygotowaniu swojego ulubionego naparu, przykrywki możesz użyć jako podstawki do zaparzacza. Dzięki temu unikniesz zabrudzenia stołu czy podłogi podczas wyjmowania kapiącego zaparzacza z kubka. Kubek z zaparzaczem Fabiola jest bardzo szykowny - ma ręcznie zdobione złotem uszko i obrzeże. Z naczyniami Fabiola chwile relaksu, spędzone z kawą lub herbatą i ciastkiem będą jeszcze bardziej przyjemne. Każdy element kolekcji będzie efektownym upominkiem. Skład zestawu: kubek porcelanowy 350 ml przykrywka porcelanowa zaparzacz metalowy Zestaw zapakowany jest przezroczyste, plastikowe pudełko.

99,00 zł
74,25 zł
Filiżanka porcelanowa Kubek jumbo 450 ml SABBIA

Filiżanka porcelanowa Kubek jumbo 450 ml SABBIA

Filiżanka porcelanowa 450 ml - SABBIAEfektowna filiżanka porcelanowa malowana ręcznie złotem. Filiżanka / kubek jumbo SABBIA to najwyższej jakości porcelana kostna w ciepłym odcieniu bieli. Zaletą kubka jest jego duża pojemność. Naczynie pomieści blisko pół litra ulubionego, gorącego napoju. Stylowy kubek ma dekorowane złotem detale, takie, jak: uszko, stopka i pasek na obrzeżu. Zdobi go wzór złożony z czarnych nieregularnych kropek. Kubek jumbo zapakowany jest w przezroczyste, plastikowe pudełko. Duży kubek porcelanowy Sabbia przyjemnie wydłuży i uprzyjemni chwile relaksu spędzone przy herbacie. Jest idealny na prezent.

63,00 zł
47,25 zł
Filiżanka do herbaty porcelanowa 300 ml ze spodkiem PEONY

Filiżanka do herbaty porcelanowa 300 ml ze spodkiem PEONY

Filiżanka porcelanowa w kwiaty, w pudełku ozdobnym - PEONY Doskonała na prezent filiżanka porcelanowa do herbaty w pudełku ozdobnym. Filiżanka pochodzi z pełnej uroku serii Peony. To naczynia wykonane z porcelany typu "new bone china" w ciepłym odcieniu bieli, zdobione pięknym kwiatowym wzorem. Seria Peony zachwyca harmonią barw. Odcienie różu, fioletu i zieleni są stonowane i doskonale dobrane. Filiżanka ze spodkiem zapakowana jest w okrągłe pudełko kartonowe z takim wzorem, jakim udekorowano naczynie.  Zaletą filiżanki do herbaty Peony jest duża pojemność. Naczynie mieści nawet 300 ml naparu i ma duży uchwyt, dzięki czemu łączy pojemność i wygodę kubka z elegancją filiżanki. Filiżanka porcelanowa dekorowana pięknymi peoniami, w eleganckim pudełku, to idealna propozycja na prezent, która z pewnością wzbudzi zachwyt bliskiej Ci osoby.

99,00 zł
74,25 zł
Kubek porcelanowy 300 ml w pudełku ozdobnym PEONY

Kubek porcelanowy 300 ml w pudełku ozdobnym PEONY

Kubek porcelanowy w kwiaty, w pudełku ozdobnym - PEONY Doskonały na prezent kubek porcelanowy do herbaty w eleganckim pudełku. Ten pełen gracji kubek na stopce pochodzi z serii Peony. To naczynia wykonane z porcelany typu "new bone china" w ciepłym odcieniu bieli, zdobione uroczym, kwiatowym wzorem. Seria Peony zachwyca wspaniałymi dekoracjami i harmonią barw. Odcienie różu i zieleni są stonowane i doskonale dobrane. Kubek zapakowany jest w okrągłe pudełko kartonowe. Pudełko zdobi ten sam wzór, który występuje na kubku. Kubek jest odpowiedni do zmywarki i kuchenki mikrofalowej. Kubek porcelanowy dekorowany pięknymi, kwitnącymi kwiatami peonii, w pudełku ozdobnym, to idealny pomysł na prezent, który z pewnością wzbudzi zachwyt bliskiej Ci osoby.  

64,00 zł
48,00 zł