NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Do wody

Nowoczesne kieliszki do wody nie muszą być wykorzystywane tylko do celebracji ważnych okazji, w dodatku z użyciem alkoholu. Jak najbardziej można podawać w nich wodę na co dzień. To doskonały sposób, aby elegancko zastawić stół podczas rodzinnego obiadu lub spotkania z bliskimi w niedzielny wieczór. Tak estetycznie podana woda smakuje zupełnie inaczej.

Kieliszki do wina czerwonego 6 sztuk MONALISA Platino

Kieliszki do wina czerwonego 6 sztuk MONALISA Platino

Zestaw kieliszków kryształowych do wina czerwonego dla 6 osób - MONALISA Platino Kieliszki do wina czerwonego Monalisa Platino z kolekcji szkła VILLA ITALIA urzekają prostotą formy i elegancją. Eleganckie kieliszki do czerwonego wina Monalisa Platino, perfekcyjne wykonane, będą doskonałym elementem zastawy stołowej na każdą okazję. Idealnie przejrzyste szkło pięknie rozprasza światło, pozwalając zaobserwować ciekawe efekty. Brzeg kieliszków zdobi platynowy pasek, nadający im wyrazistości i wyjątkowego charakteru. Kieliszki Monalisa Platino są wykonane z najwyższej jakości szkła kryształowego, które jest wyjątkowo wytrzymałe na matowienie i uszkodzenia mechaniczne. Kryształowe kieliszki z platynową obwódką będą wspaniałą ozdobą stołu podczas wyjątkowych okazji.

222,00 zł
KieliszkI do wina czerwonego 6 sztuk LUDOVICA Platino

KieliszkI do wina czerwonego 6 sztuk LUDOVICA Platino

Zestaw kieliszków do czerwonego wina z platynowym zdobieniem - LUDOVICA Platino. LUDOVICA to kolekcja eleganckich kieliszków ze szkła kryształowego. Kieliszki LUDOVICA wyróżniają delikatne zdobienia w górnej części nóżek i klasyczny, bardzo wygodny w użyciu kształt kielichów. Idealnie przejrzyste szkło nie tylko pięknie rozprasza światło, pozwalając zaobserwować ciekawe efekty, jest także wyjątkowo wytrzymałe na matowienie i uszkodzenia mechaniczne. Kieliszki LUDOVICA Platino posiadają platynowe zdobienia na obrzeżach. Komplet kieliszków LUDOVICA Platino doskonale uzupełni zastawę stołową w stylu klasycznym lub glamour. Kieliszki z platynową obwódką LUDOVICA Platino zalecamy myć ręcznie.  

222,00 zł
Kieliszki do wina czerwonego 6 sztuk LUDOVICA Gold

Kieliszki do wina czerwonego 6 sztuk LUDOVICA Gold

Zestaw kieliszków do wina czerwonego ze złotym zdobieniem - LUDOVICA Gold. LUDOVICA to kolekcja eleganckich kieliszków ze szkła kryształowego. Kieliszki do wina czerwonego LUDOVICA Gold wyróżniają delikatne zdobienia w górnej części nóżek, klasyczny kształt kielichów, a także złote obwódki na obrzeżach. Idealnie przejrzyste szkło nie tylko pięknie rozprasza światło, pozwalając zaobserwować ciekawe efekty, jest także wyjątkowo wytrzymałe na matowienie i uszkodzenia mechaniczne. Komplet kieliszków kryształowych LUDOVICA Gold doskonale uzupełni zastawę stołową w stylu klasycznym, podczas uroczystych okazji. Kieliszki ze złotą obwódką LUDOVICA Gold zalecamy myć ręcznie.

222,00 zł
Kieliszek do wina czerwonego MONALISA platino

Kieliszek do wina czerwonego MONALISA platino

Kieliszek do wina czerwonego MONALISA platino ze szkła kryształowego o pięknym połysku i niezwykłej przejrzystości.  Kieliszek do wina czerwonego Monalisa  platino z kolekcji szkła VILLA ITALIA urzeka swoją prostotą i elegancją. Jeżeli poszukujesz szkła, które będzie pasowało do każdego wnętrza, niezależnie od wystroju i każdej stylizacji stołu, kieliszek Monalisa platino będzie doskonałą propozycją dla Ciebie. Niezwykle eleganckie kieliszki do wina czerwonego Monalisa platino, perfekcyjne wykonanie spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym znawcom stylu. Idealnie przejrzyste szkło typu optic pięknie rozprasza światło, pozwalając zaobserwować ciekawe efekty. Brzeg kieliszka zdobi delikatna platynowa linia, dodając im wyjątkowego charakteru. Kieliszki Monalisa Platino są wyjątkowo wytrzymałe na matowienie i uszkodzenia mechaniczne. Niezwykle eleganckie, klasyczne formy Kieliszki zostały wykonane z najwyższej jakości szkła kryształowego

37,00 zł
Kieliszek do wina czerwonego MONALISA gold

Kieliszek do wina czerwonego MONALISA gold

Kieliszek do wina czerwonego MONALISA gold ze szkła kryształowego o pięknym połysku i niezwykłej przejrzystości.  Kieliszek do wina czerwonego Monalisa  gold z kolekcji szkła VILLA ITALIA urzeka swoją prostotą i elegancją. Jeżeli poszukujesz szkła, które będzie pasowało do każdego wnętrza, niezależnie od wystroju i każdej stylizacji stołu, kieliszek Monalisa gold będzie doskonałą propozycją dla Ciebie. Niezwykle eleganckie kieliszki do wina czerwonego Monalisa gold, perfekcyjne wykonanie spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym znawcom stylu. Idealnie przejrzyste szkło typu optic pięknie rozprasza światło, pozwalając zaobserwować ciekawe efekty. Brzeg kieliszka zdobi delikatna złota linia, nadająca mu wyrazistości i wyjątkowego charakteru. Kieliszki Monalisa Gold są wyjątkowo wytrzymałe na matowienie i uszkodzenia mechaniczne. Niezwykle eleganckie, klasyczne formy Kieliszki zostały wykonane z najwyższej jakości szkła kryształowego

37,00 zł
Kieliszek do wina czerwonego LUDOVICA Platino

Kieliszek do wina czerwonego LUDOVICA Platino

Kieliszek do czerwonego wina z platynowym zdobieniem - LUDOVICA Platino. LUDOVICA to kolekcja eleganckich kieliszków ze szkła kryształowego. Kolekcję wyróżniają delikatne zdobienia w górnej części nóżek i klasyczny, bardzo wygodny w użyciu kształt kielichów. Idealnie przejrzyste szkło nie tylko pięknie rozprasza światło, pozwalając zaobserwować ciekawe efekty, jest także wyjątkowo wytrzymałe na matowienie i uszkodzenia mechaniczne. Kieliszki LUDOVICA Platino posiadają platynowe zdobienia na obrzeżach. Kieliszki z kolekcji LUDOVICA Platino doskonale uzupełnią zastawę stołową w stylu klasycznym lub glamour. Kieliszki z platynową obwódką LUDOVICA Platino zalecamy myć ręcznie.  

37,00 zł
Kieliszek do wina czerwonego LUDOVICA Gold

Kieliszek do wina czerwonego LUDOVICA Gold

Kieliszek do wina czerwonego ze złotym zdobieniem - LUDOVICA Gold. LUDOVICA to kolekcja eleganckich kieliszków ze szkła kryształowego. Kolekcję wyróżniają delikatne zdobienia w górnej części nóżek i klasyczny, bardzo wygodny w użyciu kształt kielichów. Idealnie przejrzyste szkło nie tylko pięknie rozprasza światło, pozwalając zaobserwować ciekawe efekty, jest także wyjątkowo wytrzymałe na matowienie i uszkodzenia mechaniczne. Kieliszki LUDOVICA Gold posiadają złote zdobienia na obrzeżach. Kieliszki kryształowe LUDOVICA Gold doskonale uzupełnią zastawę stołową w stylu klasycznym, podczas uroczystych okazji. Kieliszki ze złotą obwódką LUDOVICA Gold zalecamy myć ręcznie.

37,00 zł

To produkty wysokiej klasy, które doskonale prezentują się pod kątem wizualnym. Dostępne w naszej ofercie kieliszki do wody sprawią, że wszelkie oczekiwania z nimi związane zostaną spełnione od A, do Z. Zapraszamy więc serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą kieliszków do wody. Rewelacyjne naczynia w niskich cenach!

Kieliszki do wody - klasa premium

Kieliszki do wody, dostępne w naszej ofercie, to kolekcja klasy premium. Produkty łączące w sobie wszystko, co najważniejsze, czyli estetykę i jakość, przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Podczas procesu ich tworzenia zwrócono uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Najlepsze materiały wraz z precyzyjnym wykończeniem przyczyniły się do stworzenia wyjątkowych kieliszków do wody. Za sprawą swojej uniwersalności mogą być używane zarówno podczas okazji typu: urodziny, imieniny, święta, spotkania ze znajomymi, jak i podczas codziennych dni. Woda podana w tak elegancki sposób pozytywnie wpłynie na odbiór Ciebie jako gospodarza. Goście czują się bardziej docenieni. Jeżeli zależy Ci na zaopatrzeniu swojej kolekcji naczyń w kieliszki do wody, to trafiłeś w najlepsze miejsce!

Kieliszki do wody Villa Italia - najlepszy wybór!

Nasza firma stawia na najlepsze rozwiązania, które wpływają pozytywnie na jakość usług, a tym samym zadowolenie naszych klientów. Kieliszki do wody klasy premium to ekskluzywna kolekcja, która powinna znaleźć się w każdym domu. Nie bez powodu mówi się, że “geniusz tkwi w prostocie”. Nasze kieliszki to połączenie stylu nowoczesnego z klasycznym. Prosta, ale solidna budowa to gwarancja zadowolenia przez długi czas.

Po dokonaniu zakupów na naszej stronie internetowej czekamy na przelew, po czym natychmiast zajmujemy się szybkim, bezpiecznym procesem wysyłki. Kieliszki do wody są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone. To świetna opcja na prezent dla bliskich. Po tego typu produkty sięga coraz więcej osób ceniących wysoką jakość, uniwersalność oraz ponadczasowy styl. Tym bardziej że mimo rewelacyjnej jakości i świetnego designu są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach!