NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Kieliszki

Alkohole wymagają odpowiedniej oprawy. Znajdziesz ją w katalogach Villa Italia. Eleganckie, niebanalne szklanki i kieliszki możesz dobrać do wyglądu mieszkania, a także pod gotowy już komplet naczyń. Szeroki wybór sprawia, że zarówno miłośnicy nowoczesnej stylistyki, jak i przepadający za klasycznymi modelami znajdą tu coś dla siebie.

Odpowiednie dobranie kieliszków do konkretnego rodzaju alkoholu jest bardzo ważne. Nie tylko wpłynie to na prezentację trunku, ale również na odbiór jego smaku. Każdy z proponowanych kieliszków w katalogu sklepu posiada odpowiedni opis, do jakiego alkoholu jest przeznaczony. Możesz więc wybrać wyłącznie do tego rodzaju, jaki Cię interesuje bądź stworzyć indywidualny zestaw, ponieważ w Villa Italia masz możliwość dobierania pojedynczych naczyń. Każdy gość będzie zachwycony, kiedy podasz mu jego ulubiony trunek w odpowiednio dobranym do niego kieliszku. W Villa Italia oferujemy najwyższą jakość i najlepszy wygląd naczyń w okazyjnie niskiej cenie!

Jakie kieliszki wybrać?

Różnorodność alkoholi sprawia, że powstało równie wiele kieliszków odpowiadających ich rodzajom. Do wina wybierane są kieliszki na wysokich nogach, z eleganckimi pucharami, które mogą mieć różne formy. Poszczególne modele różnią się również między sobą pojemnością - do wina czerwonego warto wybrać większe modele o pojemności 300 ml, tak jak w przypadku modelu RENESANS, do białego zaś proponujemy 200 ml. Jeśli szukasz neutralnego wariantu, model ROCCO o pojemności 500 ml może okazać się doskonałym wyborem. Podobny kieliszek, ale z o wiele węższym pucharem, przeznaczony jest do szampana. Wysoka nóżka wraz z wysokim szkłem kryształowym ma służyć jak najlepszemu zaprezentowaniu trunku i pokazaniu jego bąbelków, które pięknie osiadają na ściankach. Proponowane naczynia różnią się od sobie zarówno przeznaczeniem, jak i wyglądem. Możesz wybrać gładki model, doskonały do wnętrz nowoczesnych, jak i wspaniale zdobiony, z pięknymi tłoczeniami w formie kryształów czy ozdób roślinnych. Proponujemy wersje gładkie, z nadrukami bądź drobnymi ozdobnikami w postaci pojedynczych, złotych czy srebrnych linii.

Eleganckie i wytrzymałe szkło kryształowe - kieliszki

Szklanki i kieliszki ze sklepu Villa Italia odznaczają się nie tylko fenomenalnym wyglądem, ale przede wszystkim jakością szkła. Ręcznie przygotowywane szkło kryształowe zachwyca swoim połyskiem oraz dokładnością, z jaką odlana została każda forma. Szerokie podstawki nóg gwarantują pełną stabilność naczynia. Przygotowywane do nich ozdobniki są odporne na starcia. Mimo że kieliszki są solidnie wykonane, zalecane jest jednak ich mycie ręczne. Nasze propozycje tego typu naczyń doskonale pasują do porcelany oraz innego szkła, przez co sprawdzą się przy każdym serwisie obiadowym. Będą stanowiły ozdobę dłoni - wygodne do trzymania dzięki specjalnie wyprofilowanym nogom i przyjemnie lekkie gwarantują najwyższą kulturę picia.