NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Pozytywki na Boże Narodzenie

Dla wielu to najszczęśliwszy okres w roku - chwile spędzone z bliskimi przy stole, wspaniałe zapachy potraw wigilijnych, ubieranie choinki i obdarowywanie się prezentami zapamiętujemy nierzadko na całe życie. Tak wyjątkowy czas wymaga specjalnej oprawy, dlatego mamy dla Ciebie setki ręcznie robionych dekoracji na Boże Narodzenie. Na szczególną uwagę zasługują nasze pozytywki świąteczne - ręcznie malowane kule śnieżne w stylu retro!

Dekoracje bożonarodzeniowe, które cieszą i oko, i ucho

Świąteczna kula śnieżna z pozytywką to jedna z tych ozdób, które od razu przykuwają uwagę gości - zwłaszcza dzieci. W ofercie znajdziesz dwa unikatowe modele: Holy Family i Holy Time. Pierwszy ozdobiony jest figurkami Świętej Rodziny i po nakręceniu wygrywa ulubioną polską kolędę Cicha Noc, wewnątrz drugiego znajduje się natomiast ośnieżony domek w otoczeniu drzew. Gdy użyjesz pokrętła, rozlegnie się wesoła melodia Jingle Bells.

Kule świąteczne z pozytywką - esencja magii Bożego Narodzenia w świetnej cenie

Zarówno podstawy produktów, jak i elementy, które zawiera w sobie kula świąteczna z pozytywką, wykonane są z wysokiej jakości żywicy syntetycznej. Wszystkie ozdoby na Boże Narodzenie pomalowaliśmy ręcznie, dbając o najmniejsze detale. Możesz mieć więc pewność, że będą prezentować się wspaniale, gdziekolwiek je ustawisz - czy to na honorowym miejscu w salonie, czy też na półce w gabinecie lub szafce nocnej w pokoju Twojego dziecka.

Zamów przepięknie wykonane, trwałe pozytywki na Boże Narodzenie w atrakcyjnej cenie - nasze świąteczne kule śnieżne to solidna porcja magii dodana do wystroju każdego pomieszczenia!