NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Szklane kule świąteczne

Mamy dla Ciebie mnóstwo unikatowych dekoracji bożonarodzeniowych, które zadbają o magiczną atmosferę w Twoim rodzinnym gniazdku. Jednym z tych dodatków, na które zwróci uwagę każdy z Twoich gości, są ozdoby świąteczne w szklanej kuli. Oferujemy przepiękne rękodzieło w stylu retro - wszystkie produkty są malowane ręcznie. Jeśli natomiast na samą myśl o Gwiazdce zaczynasz sobie podśpiewywać kolędy, przypadnie Ci do gustu szklana kula śnieżna z pozytywką!

Niepowtarzalne dekoracje bożonarodzeniowe do Twojego domu

Ozdoby proponowane w tej kategorii doskonale nadają się zarówno na prezent dla bliskiej osoby, jak i do postawienia na stole w salonie, szafce nocnej w pokoju dziecięcym czy na firmowym biurku.

Szklane kule świąteczne ze śniegiem unoszącym się wokół figurek Świętej Rodziny, drewnianego domku lub dziecka przy choince umieszczone są na efektownych podstawach wykonanych z żywicy syntetycznej. Wysokość produktów – zależnie od wybranego modelu - wynosi 14-15 cm, tego rodzaju dekoracje z pozytywką lub bez mogą stać się więc centralnym elementem stroika bożonarodzeniowego.

Ręcznie malowane ozdoby świąteczne w szklanej kuli

Boże Narodzenie to czas, gdy tworzą się najpiękniejsze wspomnienia - takie, które towarzyszą później przez całe życie. O niezapomnianą, magiczną atmosferę zadbają śnieżne szklane kule z pozytywką, wygrywające melodie najbardziej kojarzące się ze świętami: Cicha noc oraz Jingle Bells. Szczególnie upodobały je sobie dzieci. Spraw im frajdę i jeszcze dziś zamów jedną z tych nietuzinkowych dekoracji świątecznych!