NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Serwis kawowy porcelanowy dla 6 osób MARIETTA

Szczegóły
 • materiał: porcelana
 • kolor: biały
 • zdobiony reliefem
 • skład:
  - 6 filiżanek ze spodkami
  - 6 talerzyków deserowych
 • pojemność filiżanek: 180 ml
 • do kuchenki mikrofalowej
 • do zmywarki
Opis

Zestaw kawowy porcelanowy dla 6 osób - MARIETTA

Marietta to urocza kolekcja naczyń do kawy, herbaty i ciasta. Wykonana jest z porcelany kostnej w mlecznym odcieniu bieli. Wyróżnia się delikatnym, kwiatowym reliefem. Filiżanki do kawy mają wygodne, duże uszka. Talerzyki deserowe i spodki mają formę kwadratu o lekko zaokrąglonych rogach. Zastawa do ciasta i kawy Marietta jest bardzo praktyczna w użytkowaniu - jest odpowiednia do zmywarek i kuchenek mikrofalowych. Filiżanka z zestawu kawowego Marietta mieści nawet do 250 ml napoju. W kolekcji dostępne są również wyższe filiżanki i duże półmiski do ciasta.

Skład zestawu kawowego dla 6 osób:

 • 6 filiżanek 180 ml ze spodkami (wymiary filiżanki: wysokość 6,5 cm, średnica 8,5 cm, podstawa 4,7 cm, spodek: 14 x 14 cm)
 • 6 talerzyków deserowych 16 x 16 cm wymiary: wysokość 6,5 cm, średnica 8,5 cm, podstawa 4,7 cm

Bezpieczne pakowanie i transport!

Przy zamawianiu produktów villa Italia masz pewność, że dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt dostarczony nam z fabryki, by mieć pewność, że wysyłamy klientowi przedmioty bez najmniejszych wad.
Dobrze zabezpieczone opakowanie

Starannie przygotowujemy też produkty do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z pięciowarstwowej tektury. Większość artykułów posiada oryginalne opakowanie, w którym są chronione folią bąbelkową lub pianką poliuretanową. Każdą paczkę wypełniamy jednak dodatkowo folią lub tekturą. Szczególnie kruche przedmioty są jeszcze zabezpieczane przez styropianowe przekładki. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu. Na koniec zaklejamy paczkę firmową taśmą - dzięki temu masz pewność, że nikt nie naruszył zawartości zamówienia.

Spokojny transport

Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze “uwaga szkło” czy “góra-dół”, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie przesyłki.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony albo taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół reklamacyjny i prześlij nam kopię. W innych przypadkach wystarczy użyć formularza kontaktowego ze strony sklepu i udokumentować uszkodzenia zdjęciem. Wyślij je mailem lub mms-em na numer 606 243 133. Na zgłoszenie reklamacji z tytułu niezgodności w przesyłce lub uszkodzeń powstałych w transporcie masz dwa dni robocze od momentu otrzymania paczki. Jeśli dostarczony Ci produkt został uszkodzony w czasie dostarczania przesyłki, natychmiast wyślemy Ci nowy egzemplarz.