NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw do ciasta dla 4 osób porcelanowy YVETTE

Szczegóły
 • materiał: porcelana
 • ilość elementów: 5
 • dla 4 osób
 • kolory: biały, czarny
 • złote zdobienia
 • ręcznie malowany
 • nowoczesna stylistyka
 • wymiary półmiska: 21 x 30 cm
 • wymiary talerzyków: 21,5 x 21,5 cm
Opis

Zestaw do ciasta z porcelany dla 4 osób  - Yvette

Poszukujesz eleganckiego zestawu do ciasta w nowoczesnym stylu dla 4 osób? Lubisz kropki? Jeśli tak, z pewnością komplet Yvette będzie dla Ciebie z odpowiednią propozycją. Kolekcja Yvette wykonana jest z porcelany w mlecznym odcieniu bieli i zdobiona ręcznie biało-czarnymi wzorami oraz subtelnymi złotymi liniami. Geometryczne motywy i kształty doskonale pasują do wnętrz utrzymanych w nowoczesnej stylistyce.

Zestaw do ciasta dla 4 osób składa się z prostokątnego talerza do ciasta / półmiska o wymiarach 21 x 30 cm i 4 talerzyków deserowych lub przekąskowych. Fantazji dodają kompletowi zróżnicowane wzory: półmisek ma wzór w paski, a talerzyki - w kropki. Wszystkie talerze mają lekko zaokrąglone rogi i zdobienia w postaci złotych linii na obrzeżach wzorów.

Zestaw jest uniwersalny - może służyć zarówno do deserów, jak i do przekąsek.

Skład zestawu do ciasta dla 4 osób:

 • talerz prostokątny / półmisek (21 x 30 cm)
 • talerzyki deserowe (21,5 x 21,5 cm) - 4 sztuki

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.