NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw 4 kubków żółtych porcelanowych RABBIT w pudełku prezentowym

Szczegóły
  • pojemność: 300 ml
  • materiał: porcelana
  • kolor: biały, żółty
  • ręcznie malowane złotem
  • wymiary: wysokość 8 cm, średnica górna 8,5 cm, średnica dolna 7,5 cm
  • 4 sztuki
  • w pudełku prezentowym
Opis

Zestaw 4 kubków porcelanowych żółtych RABBIT w pudełku prezentowym

Zestaw kubków RABBIT z wielkanocnej kolekcji VILLA ITALIA. Kubeczki wykonane jest z cienkiej i lekkiej porcelany w ciepłym odcieniu bieli i malowane na żółto. Brązowo-biały obrazek na kubkach przedstawia zajączka w pisance. Eleganckie kubki RABBIT dekorowane są złotem na obrzeżach i uchwytach. Kubki są lekkie i bardzo dobrze wyprofilowane, dzięki czemu picie z nich jest prawdziwą przyjemnością.

Kubki są jednakowe, zapakowane są w czerwone pudełko prezentowe. W środku pudełko jest w kolorze brązowym. W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, każdy kubek zapakowany jest dodatkowo w osobne pudełko.

Zestaw kubków porcelanowych RABBIT to dobry pomysł na prezent z humorem.

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.