NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Kubek porcelanowy żółty 300 ml RABBIT

Szczegóły
  • pojemność: 300 ml
  • materiał: porcelana
  • kolor: biały, żółty
  • ręcznie malowany złotem na obrzeżu i uchu
  • wymiary: wysokość 8 cm, średnica górna 8,5 cm, średnica dolna 7,5 cm
Opis

Kubek RABBIT żółty

Żółty kubek RABBIT z wielkanocnej kolekcji VILLA ITALIA. Wykonany jest z cienkiej i lekkiej porcelany w ciepłym odcieniu bieli i malowany na żółty kolor. Brązowo-biały obrazek na kubku przedstawia zajączka w pisance. Elegancki kubek RABBIT dekorowany jest złotem na obrzeżu i uchu. Kubek jest lekki i bardzo dobrze wyprofilowany, dzięki czemu picie z niego jest prawdziwą przyjemnością.

Porcelanowy kubek RABBIT to dobry pomysł na prezent z humorem.

  • pojemność: 300 ml (mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
  • materiał: porcelana
  • kolor: biały, żółty
  • ręcznie malowany złotem na obrzeżu i uchu
  • wymiary: wysokość 8 cm, średnica górna 8,5 cm, średnica dolna 7,5 cm

Bezpieczne pakowanie i transport!

Przy zamawianiu produktów villa Italia masz pewność, że dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt dostarczony nam z fabryki, by mieć pewność, że wysyłamy klientowi przedmioty bez najmniejszych wad.
Dobrze zabezpieczone opakowanie

Starannie przygotowujemy też produkty do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z pięciowarstwowej tektury. Większość artykułów posiada oryginalne opakowanie, w którym są chronione folią bąbelkową lub pianką poliuretanową. Każdą paczkę wypełniamy jednak dodatkowo folią lub tekturą. Szczególnie kruche przedmioty są jeszcze zabezpieczane przez styropianowe przekładki. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu. Na koniec zaklejamy paczkę firmową taśmą - dzięki temu masz pewność, że nikt nie naruszył zawartości zamówienia.

Spokojny transport

Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze “uwaga szkło” czy “góra-dół”, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie przesyłki.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony albo taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół reklamacyjny i prześlij nam kopię. W innych przypadkach wystarczy użyć formularza kontaktowego ze strony sklepu i udokumentować uszkodzenia zdjęciem. Wyślij je mailem lub mms-em na numer 606 243 133. Na zgłoszenie reklamacji z tytułu niezgodności w przesyłce lub uszkodzeń powstałych w transporcie masz dwa dni robocze od momentu otrzymania paczki. Jeśli dostarczony Ci produkt został uszkodzony w czasie dostarczania przesyłki, natychmiast wyślemy Ci nowy egzemplarz.