NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw śniadaniowy dla 2 osób ECLAT

Szczegóły
  • materiał: szlachetna ceramika
  • kolor: biały
  • dla 2 osób
  • ilość elementów: 6
  • do zmywarki
  • do kuchenki mikrofalowej
Opis

Zestaw śniadaniowy dla 2 osób ECLAT

Pełen uroku zestaw śniadaniowy dla dwojga z kolekcji ceramiki szlachetnej Eclat. Kolekcję wyróżnia relief w formie ukośnej kratki na ściankach naczyń lub skrzydłach talerzy. Stylowe stopki dodają naczyniom lekkości i finezji. Eclat to połączenie klasycznego designu z wygodą użytkowania. Dobrze wyprofilowane kubki z dużymi uchwytami, wykończone gładkim szkliwem, uprzyjemniają picie ulubionej herbaty lub kawy. Na uwagę w kolekcji zasługuje dzbanek do herbaty o pięknej, zaokrąglonej linii.

Zestaw śniadaniowy sprawdzi się do codziennych domowych posiłków. Można go bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Skład zestawu:

  • 2 talerzyki śniadaniowe / przekąskowe 21 cm
  • 2 kubki poj. 310 ml (mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
  • 2 miseczki 15 cm, poj. 600 ml (mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)

Zestaw zawiera wyłącznie elementy wymienione w niniejszym opisie produktu. Pozostałe przedmioty widoczne w galerii zdjęć nie stanowią elementów tego zestawu, lecz część aranżacji.

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.