NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw prezentowy z 4 kubkami porcelanowymi PROWANSJA

Szczegóły
  • materiał: porcelana
  • kolor: biały
  • kolorowy wzór łąki
  • pojemność 350 ml
  • wymiary kubka: średnica 8,5 cm, podstawa 6 cm, wysokość 10,3 cm
  • 4 sztuki
  • w pudełku ozdobnym
  • do zmywarki
  • do kuchenki mikrofalowej
Opis

Zestaw kubków porcelanowych PROWANSJA w pudełku ozdobnym

Zestaw kubków w kwiaty z kolekcji PROWANSJA. To porcelana typu "new bone china" zdobiona łąkowym wzorem. Kubki są jednakowe, ale mają delikatnie nieregularne powierzchnie (wgłębienia) i z każdej strony nieco inny wzór. Naczynia z kolekcji PROWANSJA są odpowiednie do zmywarki i kuchenki mikrofalowej.

Zestaw prezentowy zapakowany jest w estetycznie wykonane i solidne pudełko prezentowe, dekorowane naturalną gałązką. Wewnątrz pudełka, każdy kubek zapakowany jest dodatkowo w osobny biały kartonik, aby kubki były bezpieczne podczas transportu.

Ten pełen uroku zestaw z pewnością będzie miłym i praktycznym prezentem dla bliskiej osoby lub dla pary.

  • w pudełku prezentowym ROMANTIC o wymiarach 23 cm x 23 cm x 14 cm

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.