NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw 2 filiżanek do espresso BARI Gold w pudełku prezentowym

Szczegóły
 • materiał: porcelana kostna
 • kolor: mleczna biel
 • zawartość: 2 filiżanki ze spodkami
 • ręcznie malowane złotem na obrzeżach i uchwytach
 • wymiary filiżanek: wysokość 5,5 cm, średnica górna 6 cm, podstawa 3,5 cm
 • średnica spodka: 13 cm
 • wymiary pudełka: 21 x 21 cm
Opis

Zestaw filiżanek porcelanowych do espresso dla 2 osób BARI Gold w pudełku prezentowym (TB052)

Bari Gold to elegancka kolekcja, wykonana z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej o ciepłym, mlecznym odcieniu bieli. Zachwyca lekkością i subtelnymi zdobieniami. Kolekcja charakteryzuje się klasyczną, ponadczasową formą naczyń. Filiżanki do espresso i pozostałe elementy kolekcji wyróżnia strukturalny wzór drobnej kostki. Malowane ręcznie, złote linie na obrzeżach i uchwytach subtelnie podkreślają ich elegancki charakter. Zestaw filiżanek porcelanowych do espresso w pudełku ozdobnym, to świetny pomysł na prezent, który ucieszy osoby lubiące zarówno klasyczne, jak również nowoczesne wzornictwo.

Filiżanki zapakowane są w solidne pudełko prezentowe o wymiarach 21 x 21 x 10 cm. Pudełko jest w żywych, optymistycznych, świątecznych kolorach, z aplikacją zdobioną kolorowym brokatem.


Bari Gold to porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

 • materiał: porcelana kostna
 • kolor: mleczna biel
 • zawartość: 2 filiżanki ze spodkami
 • ręcznie malowane złotem na obrzeżach i uchwytach
 • wymiary filiżanek: wysokość 5,5 cm, średnica górna 6 cm, podstawa 3,5 cm (pojemność filiżanek mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
 • średnica spodka: 13 cm
 • wymiary pudełka: 21 x 21 cm

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.