NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Zestaw 2 filiżanek do espresso BARI Gold w pudełku prezentowym

Szczegóły
 • materiał: porcelana
 • kolor: mleczna biel
 • zawartość: 2 filiżanki ze spodkami
 • ręcznie malowane złotem na obrzeżach i uchwytach
 • wymiary filiżanek: wysokość 5,5 cm, średnica górna 6 cm, podstawa 3,5 cm
 • średnica spodka: 13 cm
 • wymiary pudełka: 21 x 21 cm
Opis

Zestaw filiżanek porcelanowych do espresso dla 2 osób BARI Gold w pudełku prezentowym (TB052)

Bari Gold to elegancka kolekcja, wykonana z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej o ciepłym, mlecznym odcieniu bieli. Zachwyca lekkością i subtelnymi zdobieniami. Kolekcja charakteryzuje się klasyczną, ponadczasową formą naczyń. Filiżanki do espresso i pozostałe elementy kolekcji wyróżnia strukturalny wzór drobnej kostki. Malowane ręcznie, złote linie na obrzeżach i uchwytach subtelnie podkreślają ich elegancki charakter. Zestaw filiżanek porcelanowych do espresso w pudełku ozdobnym, to świetny pomysł na prezent, który ucieszy osoby lubiące zarówno klasyczne, jak również nowoczesne wzornictwo.

Filiżanki zapakowane są w solidne pudełko prezentowe o wymiarach 21 x 21 x 10 cm. Pudełko jest w żywych, optymistycznych, świątecznych kolorach, z aplikacją zdobioną kolorowym brokatem.


Bari Gold to porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

 • materiał: porcelana
 • kolor: mleczna biel
 • zawartość: 2 filiżanki ze spodkami
 • ręcznie malowane złotem na obrzeżach i uchwytach
 • wymiary filiżanek: wysokość 5,5 cm, średnica górna 6 cm, podstawa 3,5 cm (pojemność filiżanek mierzona fabrycznie do krawędzi naczynia)
 • średnica spodka: 13 cm
 • wymiary pudełka: 21 x 21 cm

Bezpieczne pakowanie i transport!

Przy zamawianiu produktów villa Italia masz pewność, że dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt dostarczony nam z fabryki, by mieć pewność, że wysyłamy klientowi przedmioty bez najmniejszych wad.
Dobrze zabezpieczone opakowanie

Starannie przygotowujemy też produkty do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z pięciowarstwowej tektury. Większość artykułów posiada oryginalne opakowanie, w którym są chronione folią bąbelkową lub pianką poliuretanową. Każdą paczkę wypełniamy jednak dodatkowo folią lub tekturą. Szczególnie kruche przedmioty są jeszcze zabezpieczane przez styropianowe przekładki. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu. Na koniec zaklejamy paczkę firmową taśmą - dzięki temu masz pewność, że nikt nie naruszył zawartości zamówienia.

Spokojny transport

Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze “uwaga szkło” czy “góra-dół”, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie przesyłki.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony albo taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół reklamacyjny i prześlij nam kopię. W innych przypadkach wystarczy użyć formularza kontaktowego ze strony sklepu i udokumentować uszkodzenia zdjęciem. Wyślij je mailem lub mms-em na numer 606 243 133. Na zgłoszenie reklamacji z tytułu niezgodności w przesyłce lub uszkodzeń powstałych w transporcie masz dwa dni robocze od momentu otrzymania paczki. Jeśli dostarczony Ci produkt został uszkodzony w czasie dostarczania przesyłki, natychmiast wyślemy Ci nowy egzemplarz.