NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Przykrywka do cukiernicy porcelanowa BARI GOLD

Szczegóły
  • materiał: porcelana kostna
  • kolor: mleczny biały
  • kształt: okrągły
  • średnica 5,2 cm
  • ręcznie zdobiona złotem
Opis

Przykrywka do cukiernicy BARI GOLD

Bari Gold to niezwykle elegancka kolekcja Villa Italia. Wykonana jest z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej o ciepłym, mlecznym odcieniu bieli. Jej charakterystyczną cechą jest strukturalny, tłoczony wzór w formie drobnej kosteczki, rozmieszczony na powierzchni naczyń i skrzydłach talerzy. Zachwyca swą klasyczną formą, pełną lekkości i finezji. Wyjątkowy charakter naczyń Bari Gold podkreśla ręcznie malowana złota linia na obrzeżach i uchwytach. Zastawa Bari Gold świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach, a każdemu spotkaniu przy wspólnym stole nada niezwykłą oprawę.

Cukiernica Bari Gold ma ciekawy kształt i zajmuje niewiele miejsca na stole. Zdobiona jest ręcznie złotą obwódką i gwiazdką na uchwycie przykrywki. Pojemność cukiernicy to 300 ml. W komplecie do cukiernicy szczególnie polecamy dzbanek do herbaty Bari Gold o zbliżonym kształcie.

Niewielka przykrywka do cukiernicy zdobiona jest złotą gwiazdką na uchwycie. Ma średnicę 52 mm i pasuje do naczyń o otworze o średnicy 47 mm

 

Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek)

 

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.