NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Dla babci i dziadka

Wyjątkowe okazje wymagają wręczenia przemyślanego, niezapomnianego upominku. Właśnie dlatego wybraliśmy propozycje, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę na prezent dla babci i dziadka. Możesz wręczyć je z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, urodzin, imienin, czy innych okazji. Do każdego prezentu możesz dołączyć życzenia, wybierając kartkę.

Zestaw filiżanek porcelanowych 250 ml CELINE w pudełku prezentowym

Zestaw filiżanek porcelanowych 250 ml CELINE w pudełku prezentowym

Zestaw prezentowy - 2 filiżanki porcelanowe 250 ml CELINE Eleganckie filiżanki ze spodkami z kolekcji Celine. Wykonane są z porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli. Dekorowane subtelnym wzorem łusek, podkreślonym złotymi paseczkami. Charakteru i lekkości dodają im niewielkie stopki oraz stylizowane uchwyty, również zdobione złotem. Filiżanki zapakowane są w pudełko świąteczne, zdobione aplikacją z brokatem (wymiary 24 cm x 24 cm x 10 cm) Filiżanki do herbaty lub kawy Celine będą doskonałym upominkiem świątecznym dla dwojga. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

177,00 zł
132,75 zł
Zestaw 2 filiżanek porcelanowych 250 ml BLANCHE w pudełku ozdobnym

Zestaw 2 filiżanek porcelanowych 250 ml BLANCHE w pudełku ozdobnym

Zestaw filiżanek 250 ml BLANCHE w pudełku świątecznym Blanche to elegancka porcelana o klasycznym fasonie. Charakteru i lekkości dodają naczyniom stopki oraz stylizowane uchwyty. Zastawa wykonana jest z porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli i zdobiona białym, ornamentalnym wzorem przypominającym misterną koronkę. Wzór podkreśla platynowa dekoracja. Platyną zdobione są także uchwyty i stopki naczyń. Eleganckie filiżanki do herbaty lub kawy Blanche będą doskonałym pomysłem na prezent dla pary, preferującej klasyczny styl. Filiżanki zapakowane są w pudełko ozdobne o tematyce zimowej (wymiary 24 cm x 24 cm x 24 cm) Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

173,00 zł
129,75 zł
Serwis kawowy porcelanowy na 12 osób VERONICA

Serwis kawowy porcelanowy na 12 osób VERONICA

Serwis porcelanowy do herbaty lub kawy dla 12 osób - VERONICA Serwis kawowy Veronica to elegancka porcelana o klasycznym fasonie. Charakteru i lekkości dodają naczyniom stopki oraz stylizowane uchwyty. Zastawa Veronica wykonana jest z porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli. Jest bogato dekorowana misternym, złotym wzorem na szerokim pasku z kremowym tłem. Dodatkowo obrzeża, uchwyty i stopki naczyń zostały wykończone złotą linią. Na uwagę w zestawie zasługują cukiernica i dzbanuszek do mleka o pojemnościach aż 450 ml. Serwis do herbaty lub kawy Veronica to doskonała, ponadczasowa propozycja, która sprawdzi się podczas wyjątkowych okazji, podkreślając ich uroczysty charakter.   Skład serwisu do kawy / herbaty na 12 osób: 12 filiżanek ze spodkami (poj. 250 ml) 12 talerzyków deserowych (średnica 19 cm) 1 dzbanek do herbaty (poj. 1,2 l) 1 cukiernica (poj. 450 ml) 1 mlecznik (poj. 450 ml) Zestaw zawiera wyłącznie elementy wymienione w niniejszym opisie produktu. Pozostałe przedmioty widoczne w galerii zdjęć nie stanowią elementów tego zestawu, lecz część aranżacji. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

2 390,00 zł
1 792,50 zł
Zestaw 2 filiżanek porcelanowych VERONICA z aniołkiem LED w opakowaniu ozdobnym

Zestaw 2 filiżanek porcelanowych VERONICA z aniołkiem LED w opakowaniu ozdobnym

Zestaw świąteczny z filiżankami porcelanowymi 250 ml VERONICA i lampionem LED Komplet dwóch eleganckich filiżanek o klasycznym fasonie, zdobionych złotem, z kolekcji porcelany Veronica. Kolekcja Veronica wykonana jest z porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli. Dekorowana jest misternym, złotym wzorem na szerokim, kremowym pasku. Charakteru i lekkości dodają naczyniom stopki i stylizowane uchwyty. Dodatkowo obrzeża, uchwyty i stopki wszystkich elementów zostały wykończone złotą linią. Do zestawu dołączony jest szklany lampion - aniołek, dekorowany złotym brokatem. Całość zapakowana jest w świąteczne pudełko. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).   Skład zestawu: 2 filiżanki 250 ml ze spodkami Veronica 1 lampion LED - aniołek 12 cm pudełko ozdobne 28 cm x 28 cm x 11 cm Zestaw zawiera wyłącznie elementy wymienione w niniejszym opisie produktu. Pozostałe przedmioty widoczne w galerii zdjęć nie stanowią elementów tego zestawu, lecz część aranżacji.

302,10 zł
226,58 zł
Filiżanka do herbaty porcelanowa 200 ml ze spodkiem EVELINE

Filiżanka do herbaty porcelanowa 200 ml ze spodkiem EVELINE

Filiżanka do herbaty porcelanowa EVELINE Filiżanka do herbaty EVELINE wykonana jest z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej w mlecznym odcieniu bieli. Niezwykle lekka, dekorowana subtelnym, złotym wzorem filiżanka będzie elegancką ozdobą stołu. Klasyczny charakter filiżanki do herbaty EVELINE podkreślają ręcznie malowane, złote linie na stopce i uchwycie oraz delikatnie falowany brzeg spodka. Filiżanka i kubek EVELINE są doskonałe na prezent. Naczynia zapakowane są w kolorowe, lakierowane pudełka w kwiaty, z logo Villa Italia.

78,00 zł
58,50 zł
Komplet filiżanek porcelanowych 200 ml 6 sztuk EVELINE

Komplet filiżanek porcelanowych 200 ml 6 sztuk EVELINE

Zestaw filiżanek do herbaty dla 6 osób EVELINE Filiżanki do herbaty EVELINE wykonane są z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej w mlecznym odcieniu bieli. Niezwykle lekkie, dekorowane subtelnym, złotym wzorem filiżanki będą elegancką ozdobą stołu. Klasyczny charakter filiżanek do herbaty EVELINE podkreślają ręcznie malowane, złote linie na stopkach i uchwytach oraz delikatnie falowane brzegi spodków. Komplet filiżanek do herbaty lub kubków EVELINE to doskonały pomysł na prezent. Naczynia zapakowane są w kolorowe, lakierowane pudełka w kwiaty z logo Villa Italia.

468,00 zł
351,00 zł
Zestaw kubków porcelanowych 340 ml 6 sztuk EVELINE

Zestaw kubków porcelanowych 340 ml 6 sztuk EVELINE

Zestaw kubków porcelanowych 340 ml EVELINE Eleganckie kubki EVELINE wykonane są z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej w mlecznym odcieniu bieli. Kubeczki w klasycznym stylu, zdobi subtelny wzór na obrzeżach i ręcznie malowane złotem linie na stopkach i uchwytach. Kubki Eveline są doskonale zaprojektowane - lekkie i wygodne w użytkowaniu. Komplet kubków porcelanowych lub filiżanek do herbaty EVELINE to doskonałe propozycje na prezent. Naczynia zapakowane są w kolorowe, lakierowane pudełka w kwiaty z logo Villa Italia.

312,00 zł
234,00 zł
Zestaw 2 kubków porcelanowych 340 ml EVELINE w pudełku ozdobnym

Zestaw 2 kubków porcelanowych 340 ml EVELINE w pudełku ozdobnym

Zestaw kubków porcelanowych 340 ml EVELINE w pudełku świątecznym Eleganckie kubki EVELINE wykonane są z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej w mlecznym odcieniu bieli. Kubeczki w klasycznym stylu, zdobi subtelny wzór na obrzeżach i ręcznie malowane złotem linie na stopkach i uchwytach. Kubki EVELINE są doskonale zaprojektowane - lekkie i wygodne w użytkowaniu. Zestaw kubków porcelanowych EVELINE to doskonała propozycja na prezent. Naczynia zapakowane są w świąteczne pudełko prezentowe WINTER z aplikacją dekorowaną brokatem. wymiary kubków: wysokość 11 cm, średnica górna 9 cm, podstawa 5 cm wymiary pudełka: 24 cm x 24 cm x 10 cm

123,00 zł
92,25 zł
Filiżanka do herbaty porcelanowa 200 ml ze spodkiem DENISE

Filiżanka do herbaty porcelanowa 200 ml ze spodkiem DENISE

Filiżanka do herbaty porcelanowa DENISE Filiżanka do herbaty DENISE wykonana jest z cienkiej i delikatnej porcelany w mlecznym odcieniu bieli. Lekka, zdobiona jedynie cienką złotą obwódką filiżanka będzie elegancką i subtelną ozdobą stołu. Klasyczny charakter filiżanki do herbaty DENISE podkreślają ręcznie malowane, złote linie na obrzeżach, stopce i uchwycie oraz delikatnie falowany brzeg spodka. Filiżanka i kubek DENISE są doskonałe na prezent. Naczynia zapakowane są w kolorowe, lakierowane pudełka w kwiaty, z logo Villa Italia.

72,00 zł
54,00 zł
Komplet filiżanek do herbaty porcelanowych 200 ml 6 sztuk DENISE

Komplet filiżanek do herbaty porcelanowych 200 ml 6 sztuk DENISE

Zestaw filiżanek do herbaty dla 6 osób DENISE Filiżanki do herbaty DENISE wykonane są z cienkiej i delikatnej porcelany w mlecznym odcieniu bieli. Lekkie, zdobione jedynie cienką złotą obwódką filiżanki będą elegancką i subtelną ozdobą stołu. Klasyczny charakter filiżanek do herbaty DENISE podkreślają ręcznie malowane, złote linie na obrzeżach, stopkach i uchwytach oraz delikatnie falowane brzegi spodków. Komplet filiżanek porcelanowych i zestaw kubków DENISE są doskonałymi propozycjami na prezent. Naczynia zapakowane są w kolorowe, lakierowane pudełka w kwiaty z logo Villa Italia.

432,00 zł
324,00 zł
Zestaw kubków porcelanowych 340 ml 6 sztuk DENISE

Zestaw kubków porcelanowych 340 ml 6 sztuk DENISE

Komplet kubków porcelanowych 340 ml dla 6 osób DENISE Eleganckie kubki DENISE wykonane są z cienkiej i delikatnej porcelany w mlecznym odcieniu bieli. Kubki w klasycznym stylu zdobią subtelne, ręcznie malowane złote linie na obrzeżach, stopkach i uchwytach. Kubki są doskonale zaprojektowane - lekkie i wygodne. Zestaw kubków porcelanowych lub filiżanek do herbaty DENISE to doskonałe propozycje na prezent. Naczynia zapakowane są w kolorowe, lakierowane pudełka w kwiaty z logo Villa Italia.

252,00 zł
189,00 zł
Filiżanka porcelanowa Kubek jumbo 450 ml FABIOLA

Filiżanka porcelanowa Kubek jumbo 450 ml FABIOLA

Duży kubek / filiżanka porcelanowa 450 ml - FABIOLAElegancka filiżanka porcelanowa z kolekcji Fabiola. Linia ta obejmuje luksusowe naczynia do herbaty i kawy, wykonane z wysokiej jakości porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli, ręcznie dekorowane złotem. Kubki i filiżanki są dostępne w trzech różnych pojemnościach: 450 ml, 350 ml i 220 ml, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Kolekcję charakteryzuje złoty wzór na powierzchni lub ściankach naczyń, podkreślony obwódką na obrzeżach. Zaletą filiżanki / kubka jumbo Fabiola jest duża pojemność. Naczynie pomieści niemal pół litra ulubionego, gorącego napoju. Filiżanka Fabiola jest niezwykle szykowna. Ma ręcznie zdobione złotem detale, takie jak: uszko, stopka i złoty pasek na obrzeżu. Uroku i lekkości dodaje jej stylowa stopka.  Z naczyniami Fabiola chwile relaksu, spędzone z kawą lub herbatą i ciastkiem będą jeszcze bardziej przyjemne. Każdy element kolekcji będzie efektownym upominkiem. Kubek jumbo 450 ml zapakowany jest w przezroczyste, plastikowe pudełko.

68,00 zł
51,00 zł
Zestaw z filiżanką porcelanową 220 ml i łyżeczką FABIOLA

Zestaw z filiżanką porcelanową 220 ml i łyżeczką FABIOLA

Zestaw - filiżanka porcelanowa 220 ml ze spodkiem i łyżeczką - FABIOLAElegancka filiżanka porcelanowa z łyżeczką z kolekcji Fabiola. Linia ta obejmuje luksusowe naczynia do herbaty i kawy, wykonane z wysokiej jakości porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli, ręcznie dekorowane złotem. Kubki i filiżanki są dostępne w trzech różnych pojemnościach: 450 ml, 350 ml i 220 ml, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Kolekcję charakteryzuje złoty wzór na całej powierzchni naczyń. Filiżanka porcelanowa Fabiola jest niezwykle szykowna - oprócz złotego wzoru ma ręcznie zdobione złotem obrzeża. Do filiżanki dołączona jest idealnie dopasowana, złota łyżeczka. Z naczyniami Fabiola chwile relaksu, spędzone z kawą lub herbatą i ciastkiem będą jeszcze bardziej przyjemne. Każdy element kolekcji będzie efektownym upominkiem. Skład zestawu: filiżanka: pojemność 220 ml, wysokość 6,5 cm, średnica 9 cm, podstawa 4,7 cm spodek: średnica 14 cm, wysokość 2 cm łyżeczka: długość 13,3 cm Zestaw zapakowany jest w solidne pudełko kartonowe z przezroczystą przykrywką.

79,00 zł
59,25 zł
Talerzyk deserowy porcelanowy 19 cm FABIOLA

Talerzyk deserowy porcelanowy 19 cm FABIOLA

Talerzyk deserowy porcelanowy 19 cm - FABIOLAElegancki talerzyk deserowy z kolekcji Fabiola. Linia ta obejmuje luksusowe naczynia do kawy, herbaty i deserów, wykonane z wysokiej jakości porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli i ręcznie dekorowane złotem. Kubki i filiżanki są dostępne w trzech różnych pojemnościach: 450 ml, 350 ml i 220 ml, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Kolekcję charakteryzuje złoty wzór na całej powierzchni naczyń. Talerzyk deserowy Fabiola jest niezwykle szykowny. Ma zdobione ręcznie złotem obrzeże. W komplecie na 6 osób, w zestawie z kubkiem lub filiżanką będzie efektownym upominkiem. Z naczyniami Fabiola chwile relaksu, spędzone z kawą lub herbatą i ciastkiem będą jeszcze bardziej przyjemne. Każdy element kolekcji będzie efektownym upominkiem.

39,00 zł
29,25 zł
Kubek porcelanowy 350 ml z zaparzaczem FABIOLA

Kubek porcelanowy 350 ml z zaparzaczem FABIOLA

Kubek porcelanowy 350 ml z przykrywką i zaparzaczem - FABIOLAElegancki kubek porcelanowy z zaparzaczem z kolekcji Fabiola. Linia ta obejmuje luksusowe naczynia do herbaty i kawy, wykonane z wysokiej jakości porcelany kostnej w ciepłym odcieniu bieli, ręcznie dekorowane złotem. Kubki i filiżanki są dostępne w trzech różnych pojemnościach: 450 ml, 350 ml i 220 ml, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Kolekcję charakteryzuje złoty wzór na całej powierzchni naczyń. Zaletami zestawu Fabiola są praktyczne dodatki, takie jak przykrywka i zaparzacz do herbaty. Po przygotowaniu swojego ulubionego naparu, przykrywki możesz użyć jako podstawki do zaparzacza. Dzięki temu unikniesz zabrudzenia stołu czy podłogi podczas wyjmowania kapiącego zaparzacza z kubka. Kubek z zaparzaczem Fabiola jest bardzo szykowny - ma ręcznie zdobione złotem uszko i obrzeże. Z naczyniami Fabiola chwile relaksu, spędzone z kawą lub herbatą i ciastkiem będą jeszcze bardziej przyjemne. Każdy element kolekcji będzie efektownym upominkiem. Skład zestawu: kubek porcelanowy 350 ml przykrywka porcelanowa zaparzacz metalowy Zestaw zapakowany jest przezroczyste, plastikowe pudełko.

99,00 zł
74,25 zł

Jaki zestaw prezentowy wybrać dla babci i dziadka?

Szukając gotowego zestawu prezentowego dla babci i dziadka, kieruj się przede wszystkim potrzebami swoich bliskich. Być może nie mają w swoim domu kompletu kubków porcelanowych lub eleganckich filiżanek do kawy? Takie podarunki uprzyjemnią im codzienne popołudnia lub spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Równie doskonałym wyborem będą zestawy do deserów zawierające talerz do ciasta lub paterę i komplet talerzyków deserowych dla 6 osób, na których seniorzy będą mogli podawać słodkie przekąski podczas wizyty swoich wnuków i nie tylko. Pięknie opakowane zestawy prezentowe z kartką z życzeniami sprawią, że babcia i dziadek będą zachwyceni.

Jak zamówić zestaw prezentowy z kartką dla babci i dziadka?

Prezent dla babci i dziadka możemy dostarczyć za pośrednictwem firmy kurierskiej bezpośrednio do ich miejsca zamieszkania. W tym celu należy:

  • wybrać prezent,
  • wybrać kartkę personalizowaną,
  • podczas składania zamówienia wpisać adres zamieszkania babci / dziadka,
  • w uwagach do zamówienia wpisać swoje życzenia z dedykacją,
  • opłacić zamówienie (od 180 zł. nie płacisz za przesyłkę),

Nie zapomnij zadzwonić do babci / dziadka z życzeniami i uprzedzić adresatów o przesyłce.

Dlaczego gotowe zestawy prezentowe dla babci i dziadka są dobrym pomysłem?

Zestaw prezentowy dla babci i dziadka to przede wszystkim łatwy sposób na zafundowanie im pięknej, idealnie dopasowanej do siebie zastawy. Nie musisz samodzielnie wyszukiwać produktów – my zrobiliśmy to za Ciebie, tworząc wyjątkowe komplety. Dodatkowo dołączona do upominku kartka jest świetnym sposobem na personalizację podarunku. Dzięki niej możesz wręczyć seniorom dedykację, która wywoła szczery uśmiech na ich ustach. Potrzebujesz pomocy w wyborze gotowego zestawu prezentowego? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem – z chęcią doradzimy, który z dostępnych kompletów będzie idealnym upominkiem na każdą okazję.