NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Komplet talerzyków deserowych AURELIA 6 sztuk w pudełku prezentowym

Szczegóły
  • materiał: porcelana
  • kolor: biały
  • 6 sztuk
  • średnica talerzyków 19 cm
  • odpowiednie do zmywarki
  • odpowiednie do kuchenki mikrofalowej
  • pudełko ozdobne kartonowe laminowane
  • zapakowane na prezent
Opis

Komplet 6 talerzyków deserowych AURELIA w pudełku prezentowym RED (TB042)

AURELIA to pełna uroku zastawa porcelanowa. Lekkość formy poszczególnych elementów podkreślona jest delikatnym ozdobnym reliefem i falującymi obrzeżami talerzy i spodków. Zestaw talerzyków deserowych AURELIA z delikatnymi zdobieniami na brzegach jest elegancki, a desery na nich podane prezentują się wyjątkowo apetycznie. Kolekcja AURELIA wygląda doskonale w różnorodnych aranżacjach, np. w klasycznym bądź rustykalnym stylu.

Talerzyki deserowe zapakowane są na prezent w eleganckie, laminowane pudełko prezentowe i stanowią oryginalny, gotowy do wręczenia prezent.

  • w pudełku RED o wymiarach 20 cm x 20 cm x 12 cm

 Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.