NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Komplet 2 kubków porcelanowych CLARA Gold Ivory w pudełku prezentowym

Szczegóły
  • zawartość zestawu: 2 kubki, pudełko prezentowe
  • materiał: porcelana
  • kolor: jasny kremowy/ kość słoniowa, złoto
  • ręcznie wykonany
  • zdobienie: malowane złotem, ażurowe stopki
  • pojemność kubka: 300 ml
  • wymiary: wysokość 12 cm, średnica górna 8 cm, podstawa 6 cm
  • zaleczne mycie ręczne
Opis

Komplet 2 kubków CLARA Ivory Gold w pudełku prezentowym RED (Art. AZ081+TB042)

Elegancki prezent gotowy do wręczenia. CLARA Gold Ivory to rozpoznawalny fason Villa Italia w klasycznym stylu. Niezwykle szykowne kubeczki i pozostałe elementy kolekcji wyróżniają się przepięknym, wysmukłym kształtem, podkreślonym delikatnym tłoczeniem oraz misterną ażurową koronką wykonaną ręcznie. Lekkości i uroku dodaje kolekcji ręcznie malowana złota linia na obrzeżach naczyń. Kolekcja CLARA Ivory Gold wykonana jest z porcelany w jasnym odcieniu kości słoniowej.

Zestaw porcelanowych kubków CLARA Gold Ivory w czerwonym laminowanym pudełku ozdobnym zachwyci wielbicieli stylu retro.

Kubki w pudełku owinięte są bibułą. Dodatkowo zabezpiecza je ozdobny wypełniacz w formie papierowych wiórków, dzięki czemu prezent jest bezpieczny podczas transportu.

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.