NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Szklanki

Szklanka różowa 250 ml SALSA

Szklanka różowa 250 ml SALSA

Szklanka ręcznie formowana różowa 250 ml - SALSA Urocza szklanka - pucharek SALSA ze szkła w ciepłym odcieniu różu. Posiada wytłoczony wzór kwiatowy, który sprawia, że szklanka mieni się i świetnie prezentuje się na stole. Szklanka sprawdzi się zarówno w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie, czy werandzie. Szklanki SALSA można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka 250 ml SALSA

Szklanka 250 ml SALSA

Szklanka ręcznie formowana, przezroczysta 250 ml - SALSA Urocza szklanka - pucharek SALSA. Posiada wytłoczony wzór kwiatowy, który sprawia, że szklanka mieni się i świetnie prezentuje się na stole. Szklanka sprawdzi się zarówno w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie, czy werandzie. Szklanki SALSA można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka niebieska 250 ml SALSA

Szklanka niebieska 250 ml SALSA

Szklanka ręcznie formowana, niebieska 250 ml - SALSA Urocza szklanka - pucharek SALSA ze szkła w błękitnym odcieniu. Posiada wytłoczony wzór kwiatowy, który sprawia, że szklanka mieni się i świetnie prezentuje się na stole. Szklanka sprawdzi się zarówno w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie, czy werandzie. Szklanki SALSA można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka morska 250 ml MURIEL

Szklanka morska 250 ml MURIEL

Szklanka zielona ręcznie formowana 250 ml - MURIEL Urocza szklanka MURIEL ze szkła w jasnym, morskim odcieniu zieleni. Wypukły wzór kwiatowy sprawia, że szklanka pięknie prezentuje się na stole. Szklanki MURIEL sprawdzą się zarówno w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie czy werandzie. Szklanki te, wykonane ze szkła barwionego w masie, można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania ich do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka niebieska 250 ml MURIEL

Szklanka niebieska 250 ml MURIEL

Szklanka niebieska ręcznie formowana 250 ml - MURIEL Urocza szklanka w intensywnym kolorze niebieskim zdobiona kwiatowym wzorem. Wytłaczany wzór sprawia, że szklanka mieni się w świetle. Kolorowe szklanki MURIEL sprawdzą się zarówno w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie, czy werandzie. Szklanki można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka 250 ml MURIEL

Szklanka 250 ml MURIEL

Szklanka ręcznie formowana 250 ml - MURIEL Urocza szklanka MURIEL z przezroczystego szkła zdobiona kwiatowym wzorem. Wypukły wzór i przejrzystość szkła sprawiają, że naczynie pięknie mieni się w świetle. Szklanki MURIEL sprawdzą się w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie czy werandzie. Szklanki można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka różowa 250 ml MURIEL

Szklanka różowa 250 ml MURIEL

Szklanka różowa 250 ml - MURIEL Urocza różowa szklanka MURIEL zdobiona kwiatowym wzorem. Wypukły wzór i przejrzystość szkła sprawiają, że naczynie pięknie mieni się w świetle. Kolorowe szklanki MURIEL sprawdzą się w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie i werandzie. Szklanki można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka zielona 250 ml MURIEL

Szklanka zielona 250 ml MURIEL

Szklanka zielona ręcznie formowana 250 ml - MURIEL Urocza, zielona szklanka MURIEL zdobiona kwiatowym wzorem. Wypukły wzór na przejrzystym, błyszczącym szkle sprawia, że naczynie pięknie mieni się w świetle. Kolorowe szklanki MURIEL sprawdzą się w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie i werandzie. Szklanki można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka 250 ml SOHO

Szklanka 250 ml SOHO

Szklanka ręcznie formowana przezroczysta 250 ml - SOHO Urocza szklanka SOHO z przezroczystego szkła. Wypukły wzór roślinny sprawia, że szklanka mieni się i świetnie prezentuje się na stole. Szklanka sprawdzi się zarówno w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie, czy werandzie. Szklanki SOHO można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka zielona 250 ml SOHO

Szklanka zielona 250 ml SOHO

Szklanka ręcznie formowana zielona 250 ml - SOHO Soczyście zielona szklanka SOHO ze wzorem roślinnym. Wypukły wzór sprawia, że szklanka mieni się i świetnie prezentuje się na stole. Sprawdzi się zarówno w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie, czy werandzie. Szklanki SOHO można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka bursztynowa 250 ml SUMMER

Szklanka bursztynowa 250 ml SUMMER

Szklanka ręcznie formowana bursztynowa 250 ml - SUMMER   Szklanka pochodzi z kolekcji barwionego szkła. Jej przepiękny, bursztynowy kolor świetnie uzupełni zastawy stołowe w cieplejszych odcieniach bieli. Szklanki SUMMER sprawdzą się doskonale do podawania zimnych napojów, jak: kompoty, soki, czy koktajle owocowe lub warzywne. Kolorowe szklanki sprawdzą się zarówno w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie, czy werandzie. Szklanki SUMMER można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.  

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka morska 250 ml SUMMER

Szklanka morska 250 ml SUMMER

Szklanka zielona ręcznie formowana 250 ml - SUMMER Szklanka w jasnym, morskim odcieniu zieleni pochodzi z kolekcji barwionego szkła. Szklanki SUMMER sprawdzą się doskonale do podawania zimnych napojów, jak: woda, kompoty, soki. Kolorowe szklanki sprawdzą się zarówno w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie czy werandzie. Szklanki SUMMER można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.  

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka niebieska 250 ml SUMMER

Szklanka niebieska 250 ml SUMMER

Szklanka ręcznie formowana niebieska 250 ml - SUMMER Niebieska szklanka pochodzi z kolekcji barwionego szkła SUMMER. Szklanki SUMMER służą do zimnych napojów, jak: woda, kompoty, soki. Kolorowe szklanki sprawdzą się zarówno w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie, czy werandzie. Szklanki SUMMER można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka zielona 250 ml SUMMER

Szklanka zielona 250 ml SUMMER

Szklanka ręcznie formowana zielona 250 ml - SUMMER Szklanka pochodzi z kolekcji barwionego szkła. Jej przepiękny soczyście zielony kolor świetnie uzupełni zastawy stołowe w ciepłych kolorach. Szklanki SUMMER są doskonałe do zimnych napojów, jak: kompoty, soki, czy koktajle owocowe lub warzywne. Kolorowe szklanki sprawdzą się zarówno w domu, jak również w ogrodzie, na tarasie, czy werandzie. Szklanki SUMMER można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się używania szklanek do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.  

29,00 zł
21,75 zł
Szklanka granatowa 250 ml TWIST

Szklanka granatowa 250 ml TWIST

Szklanka granatowa 250 ml - TWIST Szklanka do wody w pięknym odcieniu granatu. Pasuje do nowoczesnych aranżacji stołu. Dobrze prezentuje się z zastawą w cieplejszych odcieniach bieli. Szklanki TWIST można bezpiecznie myć w zmywarkach. Nie zaleca się stosowania do gorących napojów.   Szklanki pakowane są w oryginalne opakowanie po 6 szt. Przy niestandardowych ilościach szklanki pakowane są w folię bąbelkową.

29,00 zł
21,75 zł