NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Filiżanki do espresso

Filiżanka do espresso porcelanowa 100 ml ze spodkiem MESYNA WHITE

Filiżanka do espresso porcelanowa 100 ml ze spodkiem MESYNA WHITE

Filiżanka do kawy espresso Mesyna White 100 ml Mesyna White to elegancka kolekcja, wykonana z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej, w ciepłym, mlecznym odcieniu bieli. Zachwyca swoją klasyczną formą, pełną lekkości i finezji. Poszczególne elementy kolekcji mają delikatne wgłębienia, nawiązujące do antycznej, klasycznej stylistyki. Zastawa Mesyna White świetnie sprawdzi się w klasycznych wnętrzach, a każdemu spotkaniu przy wspólnym stole nada niezwykłą oprawę. Porcelana odpowiednia do zmywarek, jednak ze względu na jej delikatność zalecamy mycie w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (żele do zmywarek)  

49,00 zł
36,75 zł
Filiżanka do espresso 90 ml ze spodkiem NEW YORK

Filiżanka do espresso 90 ml ze spodkiem NEW YORK

Filiżanka do kawy espresso o pojemności 90 ml, w komplecie ze spodkiem NEW YORK Prosta a zarazem niezwykle elegancka filiżanka do kawy espresso z kolekcji ceramiki w nowym, mlecznym odcieniu. Okrągły fason i prostota formy stanowią o uroku filiżanki. Delikatne prążki na powierzchniach naczyń i skrzydłach talerzy nadają kolekcji nowoczesnego charakteru. Dawny, zdecydowany kremowy odcień kolekcji NICEA został zastąpiony nowym, jaśniejszym odcieniem śmietankowej bieli.   Filiżanka do espresso i inne elementy zastawy NEW YORK doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu jak również, przy doborze odpowiednich dodatków, jako nakrycie stołu na wyjątkowe okazje.  Bardzo praktyczna Świetne do codziennego użytku Do zmywarki Do kuchenki mikrofalowej  

42,00 zł
31,50 zł
Filiżanka do espresso 100 ml APPAL

Filiżanka do espresso 100 ml APPAL

Filiżanka do espresso 100 ml APPAL Filiżanka do espresso z linii Appal. To pełna elegancji kolekcja szlachetnej ceramiki w śmietankowym odcieniu bieli. Proste linie naczyń i tradycyjny fason talerzy łączą w sobie elementy klasyki i nowoczesności. Charakterystycznym elementem dekoracyjnym wyróżniającym filiżanki i całą kolekcję Appal jest wzór przypominający sznurek oplatający obrzeża naczyń. Uchwyty filiżanek zostały dopracowane w najmniejszych detalach i gwarantują dużą wygodę użytkowania. Zastawa Appal doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak również - przy doborze odpowiednich dodatków - jako nakrycie stołu na wyjątkowe okazje. Elementy kolekcji Appal można bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

42,00 zł
31,50 zł
Filiżanka do espresso 90 ml ECLAT

Filiżanka do espresso 90 ml ECLAT

Filiżanka do espresso 90 ml ze spodkiem ECLAT Prosta a równocześnie elegancka filiżanka do espresso z kolekcji ceramiki w śmietankowym odcieniu bieli. Filiżanki do espresso Eclat i inne elementy kolekcji wyróżniają się klasyczną formą, która decyduje o ich ponadczasowości. Ciekawym elementem zdobiącym naczynia jest delikatny relief w formie kratki na całej powierzchni naczyń oraz brzegach talerzy i spodków. Lekkości i finezji dodają naczyniom z linii Eclat stylowe stopki. Filiżanki do espresso i cała zastawa ECLAT doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, jak również, przy doborze odpowiednich dodatków, podczas specjalnych okazji. Wszystkie elementy można bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.  

42,00 zł
31,50 zł
Filiżanka do espresso porcelanowa 100 ml platynowa linia BARI PLATIN

Filiżanka do espresso porcelanowa 100 ml platynowa linia BARI PLATIN

Filiżanka do kawy espresso 100 ml - BARI Platin Filiżanka porcelanowa ze spodkiem do espresso z linii Bari Platin. Bari Platin to niezwykle elegancka kolekcja, wykonana z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej o ciepłym, mlecznym odcieniu bieli. Filiżanki i cała kolekcja Bari Platin zachwyca swą klasyczną formą, pełną lekkości. Filiżanki do espresso i pozostałe elementy kolekcji wyróżnia wyjątkowe zdobienie - strukturalny wzór na powierzchni wszystkich naczyń. Platynowa linia na obrzeżu, malowana ręcznie, subtelnie podkreśla ich wyjątkowy charakter. Filiżanki do espresso i cała zastawa Bari Platin świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach.   Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

59,00 zł
44,25 zł
Filiżanka do espresso porcelanowa 100 ml ze spodkiem MESYNA GOLD

Filiżanka do espresso porcelanowa 100 ml ze spodkiem MESYNA GOLD

Filiżanka do espresso 100 ml Mesyna Gold Mesyna Gold to niezwykle elegancka kolekcja, wykonana z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej, w ciepłym, mlecznym odcieniu bieli. Zachwyca swoją klasyczną formą, pełną lekkości i finezji. Poszczególne elementy kolekcji mają delikatne wgłębienia, nawiązujące do antycznej, klasycznej stylistyki. Złota linia na obrzeżu, malowana ręcznie, subtelnie podkreśla jej wyjątkowy charakter. Zastawa Mesyna Gold świetnie sprawdzi się w klasycznych wnętrzach, a każdemu spotkaniu przy wspólnym stole nada niezwykłą oprawę. Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

59,00 zł
44,25 zł
Filiżanka do espresso porcelanowa 100 ml ze spodkiem BARI WHITE

Filiżanka do espresso porcelanowa 100 ml ze spodkiem BARI WHITE

Filiżanka do kawy espresso 100 ml - Bari White Bari White to elegancka kolekcja wykonana z cienkiej i delikatnej porcelany kostnej, w mlecznym odcieniu bieli. Kolekcja zachwyca lekkością, ciepłym odcieniem bieli i prostą, ponadczasową formą. Filiżanki do espresso i pozostałe elementy kolekcji wyróżnia wyjątkowe zdobienie - strukturalny wzór drobnej kostki na powierzchni naczyń. Filiżanka do kawy espresso i pozostałe elementy zastawy Bari White świetnie sprawdzą się na co dzień i podczas specjalnych okazji. Dobrze komponują się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach wnętrz. Porcelana odpowiednia do zmywarek, jednak ze względu na jej delikatność zalecamy mycie w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (żele do zmywarek)

49,00 zł
36,75 zł
Filiżanka do espresso porcelanowa 100 ml ze spodkiem BIANCA

Filiżanka do espresso porcelanowa 100 ml ze spodkiem BIANCA

Urocza filiżanka porcelanowa do espresso 100 ml BIANCA Filiżanka pochodzi z kolekcji BIANCA wykonanej z najwyższej jakości porcelany kostnej w ciepłym mlecznym odcieniu bieli. Kolekcję wyróżnia smukły kształt poszczególnych elementów oraz delikatna dekoracja roślinna na całej powierzchni naczyń. Eleganckim akcentem jest ręczne wykończenie obrzeży naczyń platynową linią. Szykowna filiżanka do espresso BIANCA jest dobrym pomysłem na wyjątkowy upominek. (Filiżanka zapakowana jest w czerwone pudełko z błyszczącego kartonu). Porcelana odpowiednia do okazjonalnego mycia w zmywarce, w temperaturze poniżej 50°C, z użyciem łagodnych środków myjących (zalecamy żele do zmywarek).

59,00 zł
44,25 zł