NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Obrusy i dekoracje

Talerz dekoracyjny gwiazda 26 cm OTELLO Gold

Talerz dekoracyjny gwiazda 26 cm OTELLO Gold

Talerz złoty ceramiczny w kształcie gwiazdy - OTELLO Gold Nietuzinkowy talerz - gwiazda, wykonany z ceramiki i malowany matowym złotem. Talerz ma 26 cm i jest odpowiedni do kontaktu z żywnością, dzięki czemu można podawać na nim np. słodycze lub słone przekąski. Złotą gwiazdę można również wykorzystać jako podstawkę pod stroik lub doniczkę. Złoty talerz w kształcie gwiazdy jest efektowną i oryginalną dekoracją stołu, która wzbogaci wiele aranżacji. Dekoracje na stół to nieodzowny element Świąt. Tworzą wyjątkową, odświętną atmosferę, budzą zachwyt domowników, gości i sprawiają radość dzieciom. Wszystkie talerze z serii OTELLO są doskonałe na świąteczny stół. Z talerzami Otello Twoja aranżacja nabierze magicznego charakteru. W dodatku możesz wybierać między dwoma kolorami - złotym i srebrnym, które można swobodnie ze sobą łączyć, tworząc kombinacje, które ograniczyć może wyłącznie Twoja wyobraźnia.  Talerze dekoracyjne Otello zalecamy myć ręcznie.

74,00 zł
55,50 zł
Talerz dekoracyjny złoty 30 cm OTELLO Gold

Talerz dekoracyjny złoty 30 cm OTELLO Gold

Złoty talerz do ciasta 30 cm - OTELLO Gold Nietuzinkowy talerz do ciasta o nieregularnych kształtach w kolorze złotym. Talerz pochodzi z serii oryginalnych naczyń ceramicznych Otello. Matowe wykończenie dodaje talerzowi elegancji. Talerz dekoracyjny Otello to naczynie o ciekawym designie, które wzbogaci wiele aranżacji stołu. Świetnie wpisze się w stylistykę glamour i nowoczesne wnętrza. Talerz jest odpowiedni do kontaktu z żywnością, sprawdzi się więc jako talerz na słodkości. Może również służyć jako talerz dekoracyjny - np. jako podstawka na świece lub rośliny. Otello to seria naczyń, dostępnych w kolorach: srebrnym, złotym i czarnym. Ich dekoracyjny charakter sprawia, że idealnie sprawdzą się podczas świąt i spotkań z przyjaciółmi. Wszystkie naczynia z serii Otello dostępne są na sztuki. Można je dowolnie łączyć i kompletować według potrzeb. Naczynia Otello należy myć ręcznie

84,00 zł
63,00 zł
Talerz dekoracyjny choinka 28 cm OTELLO Silver

Talerz dekoracyjny choinka 28 cm OTELLO Silver

Srebrny talerz choinka - OTELLO Silver Srebrny talerz dekoracyjny w kształcie choinki, idealny na Święta Bożego Narodzenia. Doskonały do serwowania słodkości: ciasteczek, cukierków, pierniczków podczas spotkań przy świątecznym stole. Jego estetyczne i dokładne wykonanie sprawia, że jest elegancką i efektowną ozdobą stołu. Talerz wykonany został z wysokiej jakości ceramiki. której atutem jest między innymi to, że nie pochłania zapachów. Ceramiczna, srebrna choinka w formie talerza znakomicie będzie prezentowała się na stole, wśród potraw i innych akcentów dekoracyjnych stołu jako: podstawka na świece lub talerz na opłatek. Ozdoby to niezbędny element Świąt. Tworzą magiczną atmosferę. Można wykorzystać je do dekoracji stołu, domu, balkonu, czy wielu innych pomysłów. Sprawią, że świąteczny klimat obejmie każdego domownika. Są wspaniałym pomysłem na upominek. Talerze dekoracyjne Otello zalecamy myć ręcznie.

79,00 zł
59,25 zł
Talerz dekoracyjny gwiazda 26 cm OTELLO Silver

Talerz dekoracyjny gwiazda 26 cm OTELLO Silver

Talerz srebrny ceramiczny w kształcie gwiazdy - OTELLO Silver Nietuzinkowy talerz - gwiazda, wykonany z ceramiki i malowany w srebrnym kolorze z matowym wykończeniem. Talerz ma 26 cm i jest odpowiedni do kontaktu z żywnością, dzięki czemu można podawać na nim np. słodycze lub słone przekąski. Można również używać go jako podstawki, na przykład pod doniczkę. Srebrny talerz w kształcie gwiazdy jest efektowną i oryginalną dekoracją stołu, która wzbogaci wiele aranżacji. Jest idealny na Wigilię, sylwestrową kolację lub noworoczny obiad. Dekoracje to nieodłączny element Świąt. Tworzą wyjątkową, magiczną atmosferę. Budzą zachwyt domowników, gości i sprawiają radość dzieciom. Wszystkie talerze z serii OTELLO są doskonałymi dekoracjami świątecznego stołu. Z talerzami Otello Twój stół nabierze odświętnego, szykownego charakteru. W dodatku możesz wybierać między dwoma kolorami - złotym i srebrnym, które można swobodnie ze sobą łączyć, tworząc kombinacje, które ograniczyć może wyłącznie Twoja wyobraźnia.  Talerze dekoracyjne Otello nie są zalecane do mycia w zmywarkach.  

74,00 zł
55,50 zł
Talerz dekoracyjny srebrny 25 cm OTELLO Silver

Talerz dekoracyjny srebrny 25 cm OTELLO Silver

Ceramiczny talerz dekoracyjny, dekorowany matowym srebrem. Posrebrzany talerz idealnie uzupełni aranżację wnętrza , zwłaszcza w stylu retro, oraz glamour. Elegancki luksusowy talerz wykonany został z klasycznej, ponadczasowej ceramiki, co przekłada się na jego nietuzinkowy wygląd. Jest to piękna, i oryginalna dekoracja stołu, która wzbogaci wiele aranżacji. Kolor srebra dodaje talerzowi wykwintności, oraz elegancji. Z talerzem OTELLO, przyrządzane przez Ciebie potrawy nabiorą szykownego, ekskluzywnego charakteru, i z pewnością wyróżnią się na suto zastawionym stole. Z jednej strony wygląda niczym barokowy klejnot , a z drugiej strony, jego powierzchnia wygląda na wykonaną z nutą nonszalancji. Zaletami zastawy jest ciekawy design i funkcjonalność. Kolor naczynia pozostaje przez cały czas tak samo mocny i odporny na odpryski. Wszystkie przedmioty z serii OTELLO dostępne są na sztuki – samodzielnie decydujesz ile i jakich naczyń potrzebujesz. W dodatku możesz wybierać między dwoma kolorami ( złoty i srebrny), które można swobodnie ze sobą zestawiać, tworząc kombinację, którą ograniczyć może wyłącznie Twoja wyobraźnia. Produkt nie jest zalecany do mycia w zmywarkach.

79,00 zł
59,25 zł
Talerz dekoracyjny srebrny 30 cm OTELLO Silver

Talerz dekoracyjny srebrny 30 cm OTELLO Silver

Srebrny talerz do ciasta 30 cm - OTELLO Silver Nietuzinkowy talerz do ciasta o nieregularnych kształtach w kolorze srebrnym. Talerz pochodzi z serii oryginalnych naczyń ceramicznych Otello. Matowe wykończenie dodaje talerzowi elegancji. Talerz dekoracyjny Otello to naczynie o ciekawym designie, które wzbogaci wiele aranżacji stołu. Świetnie wpisze się w stylistykę glamour lub nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Talerz jest odpowiedni do kontaktu z żywnością, sprawdzi się więc jako talerz na słodkości. Może również służyć jako talerz dekoracyjny - np. jako podstawka na świece lub rośliny. Otello to seria naczyń, dostępnych w kolorach: srebrnym, złotym i czarnym. Ich dekoracyjny charakter sprawia, że idealnie sprawdzą się podczas świąt, bankietów, czy spotkań z przyjaciółmi. Wszystkie naczynia z serii Otello dostępne są na sztuki. Można je dowolnie łączyć i kompletować według potrzeb. Naczynia Otello należy myć ręcznie

84,00 zł
63,00 zł
Talerz srebrny liść dekoracyjny 43 cm  FIORD

Talerz srebrny liść dekoracyjny 43 cm FIORD

Duży talerz srebrny, ceramiczny w kształcie liścia - FIORD FIORD to kolekcja talerzy i salaterek dekoracyjnych o kształtach inspirowanych naturą, wykonanych z ceramiki malowanej na srebrno. Naczynia pokryte są szkliwem, które tworzy warstwę ochronną. Kolekcja FIORD świetnie sprawdzi się jako dodatek do zastaw stołowych białych lub dekorowanych platyną. Naczynia z kolekcji FIORD to także świetna propozycja na prezent.Talerz - liść z kolekcji FIORD może pełnić zarówno funkcje dekoracyjne, jak i użytkowe. Można go używać jako półmiska, do podawania przekąsek.

79,00 zł
47,40 zł
Talerz srebrny liść dekoracyjny 40 cm FIORD

Talerz srebrny liść dekoracyjny 40 cm FIORD

Duży talerz srebrny, ceramiczny w kształcie liścia - FIORD FIORD to kolekcja talerzy i salaterek dekoracyjnych o kształtach inspirowanych naturą, wykonanych z ceramiki malowanej na srebrno. Naczynia pokryte są szkliwem, które tworzy warstwę ochronną. Kolekcja FIORD świetnie sprawdzi się jako dodatek do zastaw stołowych białych lub dekorowanych platyną. Naczynia z kolekcji FIORD to także świetna propozycja na prezent.Talerz - liść z kolekcji FIORD może pełnić zarówno funkcje dekoracyjne, jak i użytkowe. Można go używać jako półmiska do podawania przekąsek.

69,00 zł
41,40 zł
Talerz srebrny liść dekoracyjny 44 cm  FIORD

Talerz srebrny liść dekoracyjny 44 cm FIORD

Talerz srebrny, ceramiczny w kształcie liścia - FIORD FIORD to kolekcja talerzy i salaterek dekoracyjnych o kształtach inspirowanych naturą, wykonanych z ceramiki malowanej na srebrno. Naczynia pokryte są szkliwem, które tworzy warstwę ochronną. Kolekcja FIORD świetnie sprawdzi się jako dodatek do zastaw stołowych białych lub dekorowanych platyną. Naczynia z kolekcji FIORD to także świetna propozycja na prezent.Talerz - liść z kolekcji FIORD może pełnić zarówno funkcje dekoracyjne, jak i użytkowe. Można go używać jako półmiska, do podawania przekąsek.

82,00 zł
49,20 zł
Talerz dekoracyjny owalny 30 cm FIORD

Talerz dekoracyjny owalny 30 cm FIORD

Talerz owalny dekoracyjny - FIORDFIORD to kolekcja talerzy i salaterek dekoracyjnych o kształtach inspirowanych naturą, wykonanych z ceramiki malowanej na biało i srebrno. Naczynia pokryte są szkliwem, które tworzy warstwę ochronną. Kolekcja FIORD świetnie sprawdzi się jako dodatek do zastaw stołowych białych lub dekorowanych platyną. Naczynia z kolekcji FIORD to także świetna propozycja na prezent.Półmisek owalny ceramiczny ze srebrnym zdobieniem FIORD jest wykonany ręcznie i ma nieregularny kształt. Może pełnić zarówno funkcje dekoracyjne, jak i użytkowe. Sprawdzi się do podawania drobnych przekąsek i słodyczy.

73,00 zł
43,80 zł
Miseczka dekoracyjna liść 15 cm FIORD

Miseczka dekoracyjna liść 15 cm FIORD

Śliczna mała miseczka w kształcie liścia - FIORD FIORD to kolekcja talerzy i salaterek dekoracyjnych o kształtach inspirowanych naturą, wykonanych z ceramiki malowanej na srebrno. Naczynia pokryte są szkliwem, które tworzy warstwę ochronną. Kolekcja FIORD świetnie sprawdzi się jako dodatek do zastaw stołowych białych lub dekorowanych platyną. Naczynia z kolekcji FIORD to także świetna propozycja na prezent.Srebrna miseczka - liść z kolekcji FIORD może pełnić zarówno funkcje dekoracyjne, jak i użytkowe. Można jej używać podawania drobnych przekąsek, jak orzeszki, suszone owoce lub słodycze. Można też przechowywać w niej drobne przedmioty, jak np. klucze, czy biżuteria.

24,00 zł
14,40 zł
Talerz dekoracyjny srebrny liść 26 cm FIORD

Talerz dekoracyjny srebrny liść 26 cm FIORD

Talerz srebrny, ceramiczny w kształcie liścia - FIORD FIORD to kolekcja talerzy i mis dekoracyjnych o kształtach inspirowanych naturą, wykonanych z ceramiki malowanej na srebrno. Naczynia pokryte są szkliwem, które tworzy warstwę ochronną. Kolekcja FIORD świetnie sprawdzi się jako dodatek do zastaw stołowych białych lub dekorowanych platyną. Naczynia dekoracyjne z kolekcji FIORD to także świetna propozycja na prezent.Talerz - liść z kolekcji FIORD może pełnić zarówno funkcje dekoracyjne, jak i użytkowe. Można go używać do podawania ciasta, owoców lub przekąsek.

49,00 zł
29,40 zł
Pojemnik szklany Puzderko 10 cm FABIO

Pojemnik szklany Puzderko 10 cm FABIO

Okrągły pojemnik szklany / puzderko FABIO Okrągły, niewielki pojemnik dekoracyjny, wykonany z wysokiej jakości przezroczystego szkła o pięknym połysku. Szklane puzderko może służyć do przechowywania biżuterii, kosmetyków, pamiątek i innych drobnych przedmiotów. Będzie doskonale prezentowało się jako ozdoba damskiej toaletki. Puzderko szklane FABIO to także oryginalny pomysł na prezent. Może ono stanowić także praktyczne opakowanie prezentu, które następnie można wykorzystać do przechowywania. Szkło, z którego zostało wykonane puzderko jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwe w utrzymaniu i myciu. Pojemnik FABIO z łatwością utrzymasz w czystości - można go bezpiecznie myć w zmywarce.

42,00 zł
29,40 zł
Pojemnik szklany Puzderko sześcian 8,5 cm FABIO

Pojemnik szklany Puzderko sześcian 8,5 cm FABIO

Puzderko szklane z kokardką FABIO Pełen wdzięku pojemnik dekoracyjny, z kokardką na wieczku. Wykonany z wysokiej jakości przezroczystego szkła o pięknym połysku. Szklane puzderko może służyć do przechowywania biżuterii, kosmetyków, pamiątek i innych drobnych przedmiotów. Będzie doskonale prezentowało się jako ozdoba damskiej toaletki. Może być także wykorzystane do przechowywania artykułów spożywczych, jak suszone owoce, czy słodycze. Puzderko szklane FABIO to także oryginalny pomysł na prezent. Może ono stanowić także praktyczne opakowanie prezentu, które następnie można wykorzystać do przechowywania. Szkło, z którego zostało wykonane puzderko jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwe w utrzymaniu i myciu. Pojemnik FABIO z łatwością utrzymasz w czystości - można go bezpiecznie myć w zmywarce.

48,00 zł
33,60 zł
Puzderko szklane owalne 15 cm FABIO

Puzderko szklane owalne 15 cm FABIO

Puzderko szklane owalne 15 cm - FABIO Pełen wdzięku pojemnik dekoracyjny, z kokardką na przykrywce. Szklane puzderko może służyć do przechowywania biżuterii, pamiątek i innych drobnych przedmiotów. Sprawdzi się także jako pojemnik na słodycze. Puzderko owalne FABIO to także oryginalny pomysł na prezent. Może ono stanowić także praktyczne opakowanie prezentu, które można wykorzystać do przechowywania. Szkło, z którego zostało wykonane puzderko jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwe w utrzymaniu i myciu. Pojemnik FABIO z łatwością utrzymasz w czystości - można go bezpiecznie myć w zmywarce.

48,00 zł
33,60 zł