NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Komplet pudełek prezentowych 3 sztuki WINTER

Szczegóły
  • materiał: karton
  • kolorystyka: czerwone
  • 3 sztuki
  • 28 cm x 28 cm x 11 cm
  • 24 cm x 24 cm x 10 cm
  • 21 cm x 21 cm x 9 cm
  • aplikacja na wieczku
Opis

Zestaw 3 pudełek prezentowych WINTER

Pudełka dekoracyjne czerwone z aplikacją. Wieczka pudełek zdobi obrazek zimowy, przedstawiający dwa gile na gałęzi ostrokrzewu, na tle ośnieżonych dachów. Ptaki na gałęzi są przymocowane na wieczku, co nadaje obrazkowi trójwymiarowy efekt. Dodatkowo aplikacja ta oprószona jest kolorowym brokatem. Wnętrza pudełek są białe.

Pudełka kartonowe są w żywych, optymistycznych barwach. Pudełka ozdobne WINTER są pojemne, sztywne i solidne. Są doskonałe zarówno na prezenty, jak i do przechowywania, np. świątecznych ozdób.

Skład zestawu:

  • 1 pudełko 28 cm x 28 cm x 11 cm
  • 1 pudełko 24 cm x 24 cm x 10 cm
  • 1 pudełko 21 cm x 21 cm x 9 cm

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.