NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA w 24H NATYCHMIASTOWA
WYSYŁKA w 24H

GWARANCJA BEZPIECZNEGO PAKOWANIA GWARANCJA
BEZPIECZNEGO
PAKOWANIA

DARMOWA DOSTAWA OD 180 zł DARMOWA DOSTAWA
OD 180 zł

tel: 880 954 260 tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30

Komplet do ciasta posrebrzany łopatka i nóż CASANDRA z torbą prezentową

Szczegóły
  • w zestawie: łopatka i nóż do ciasta, torba prezentowa
  • materiał: posrebrzany metal, szkło kryształowe
  • długość łopatki: 28 cm
  • długość noża: 28,5 cm
Opis

Zestaw sztućców platerowanych: łopatka i nóż do ciasta CASANDRA z torebką prezentową (TB027)

Poszukujesz pomysłu na wyjątkowy prezent lub upominek dla bliskiej Ci osoby? Zestaw sztućców do serwowania ciasta CASANDRA, zapakowanych w elegancką torbę prezentową będzie doskonałą propozycją.

Casandra to kolekcja posrebrzanych sztućców serwingowych z uchwytami ze szkła kryształowego. Łopatka i nóż do tortu są niezwykle eleganckie i efektowne, szkło pięknie błyszczy. Warstwa srebra pokryta jest specjalną warstwą ochronną, która zabezpiecza platerowaną część przed śniedzeniem.

Sztućce CASANDRA pakowane są pojedynczo w eleganckie, srebrne pudełka. Do każdego opakowania dołączona jest instrukcja użytkowania.


Skład zestawu prezentowego:

  • łopatka do ciasta
  • nóż do ciasta
  • torebka prezentowa 26x13x10 cm

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamawiając produkty Villa Italia możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt, by upewnić się, że otrzymasz przedmioty wysokiej jakości.
Dobrze zabezpieczone produkty

W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.

Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.

Reklamacje

Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji  w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.